Wpis z mikrobloga

Jacek Wilk z Konfederacji powiedział, że jego ugrupowanie poprze projekt zakazu edukacji seksualnej (zagrożone to będzie karą do 3 lat więzienia), jutro głosowanie w sejmie. Projekt popiera również PiS. Link do projektu zmian: https://stoppedofilii.pl/wp-content/uploads/2019/02/oiu-2019_projekt-ustawy.pdf

Wilk powiedział "że o edukacji dziecka powinni decydować rodzice" a jednocześnie jest za ustawą, która rodzicom nie daje wyboru, bo jakby chcieli posłać dzieci na taką edukację to i tak edukatorowi będzie grozić 3 lata więzienia na mocy tej ustawy. Więc jaki to jest wybór?

#bekazprawakow #edukacjaseksualna #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
  • 134
  • Odpowiedz
@schinesghe:

Wynikają z poprzednich wypowiedzi.

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy?
  • Odpowiedz
@schinesghe: Nie pamiętam, gdzieś to masz w tekście :v

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
  • Odpowiedz
@Mirrak: nie pamietasz bo nie bylo takich, nigdy nie mowilem o jakiejs "normalnej masturbacji" ani tez nawet ty o tym nie mowiles kiedy prosiles mnie o wyslanie tego badania, po prostu tak #!$%@? bez sensu i pytasz sie mnie o poprzekrecane rzeczy ktorych nie powiedzialem zeby jeszcze bardziej namieszac
  • Odpowiedz
@Mirrak: ja #!$%@?, nie bede komentowac twoich urojen troglodyto xD jak masz tam gdzies tak poruszajace cie wypowiedzi ze zmontowane na ich potrzeby zdanie zmuszony zostales wysylac tutaj juz z kilkanascie razy, to je podaj, wtedy pogadamy
  • Odpowiedz
@Mirrak:
aha wiec jezeli klamie mowiac ze "nie bede komentowal urojen" a ty mowisz ze klamie, bo mimo wszystko to robie no to coz z zarzucenia mi klamstwa skoro sam stwierdziles ze piszac nt twoich wypowiedzi komentuje urojenia
  • Odpowiedz
@Mirrak: hmm chodziło mi bardziej o to że nie mam zamiaru komentować czegoś do czego podstawy nawet nie chciałeś mi wskazać pisząc żebym sobie sam znalazł (to samo co w przypadku artykułu który podałeś) ale jak tak bardzo chcesz mi #!$%@? że jesteś gotów przyznać iz komentuje w tej chwili twoje urojenia no to cóż, powodzenia w dalszym bredzeniu np 20 raz tego samego kompletnie ignorując fakt że z mojej
  • Odpowiedz
@schinesghe:

I odpowiedz na pytania:

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
  • Odpowiedz