Wpis z mikrobloga

Jacek Wilk z Konfederacji powiedział, że jego ugrupowanie poprze projekt zakazu edukacji seksualnej (zagrożone to będzie karą do 3 lat więzienia), jutro głosowanie w sejmie. Projekt popiera również PiS. Link do projektu zmian: https://stoppedofilii.pl/wp-content/uploads/2019/02/oiu-2019_projekt-ustawy.pdf

Wilk powiedział "że o edukacji dziecka powinni decydować rodzice" a jednocześnie jest za ustawą, która rodzicom nie daje wyboru, bo jakby chcieli posłać dzieci na taką edukację to i tak edukatorowi będzie grozić 3 lata więzienia na mocy tej ustawy. Więc jaki to jest wybór?

#bekazprawakow #edukacjaseksualna #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
  • 134
  • Odpowiedz
@Mirrak: "Ma, wpływa negatywnie na zdrowie." nie potwierdzono aby tak bylo

w takim o ktorym mowisz, czyli w wieku w ktorym sie nie pamieta

badanie odnosi sie do dzialania ukladu nagrody ktorego czescia jest orgazm, cale sie odnosi. jezeli na prawde sie mnie pytasz, a nie tylko udajesz downa i spamujesz tym samym tekstem po kilka razy to po prostu przeczytaj.
  • Odpowiedz
@Mirrak: tu nie jest napisane ze brak masturbacji jest niezdrowy tylko sa wskazane ewentualne prozdrowotne korzysci plynace z masturbacji, a to co innego. brak picia melisy nie wplywa negatywnie na organizm. nadmienie tylko ze zauwazaja te korzysci jedynie niektorzy badacze

a to nie wiesz o ktorym mowisz? hmm po tej i ostatniej wypowiedzi widze ze pisze do sciany lub do idioty, wiec po prostu napisze ze nie jest abstrakcja twierdzic,
  • Odpowiedz
tu nie jest napisane ze brak masturbacji jest niezdrowy tylko sa wskazane ewentualne prozdrowotne korzysci plynace z masturbacji, a to co innego.


@schinesghe:

Nie, to to samo. Brak masturbacji, równa się brak tych pozytywnych efektów, czyli masturbacja jest zdrowa a jej brak
  • Odpowiedz
@Mirrak: "Nie, to to samo. Brak masturbacji, równa się brak tych pozytywnych efektów, czyli masturbacja jest zdrowa a jej brak nie. "

napisales ze brak masturbacji ma negatywny wplyw na cos a nie ze masturbacja dziala jak jakis antydepresant czy tabletki debilu ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdzenie ze takie wnioski wyciagnieto tylko w czesci badan jest na wikipedii w artykule o masturbacji, juz nie bede udawal
  • Odpowiedz
@schinesghe:

,,napisales ze brak masturbacji ma negatywny wplyw na cos a nie ze masturbacja dziala jak jakis antydepresant czy tabletki debilu,,

Oho, brak argumentów i zniżamy się do ad personam, jak miło
  • Odpowiedz
@Mirrak: argument jest bardzo prosty, to co tam podałeś to nie traktuje o tym że brak masturbacji ma na cos negatywny wpływ, tym bardziej nie ma nic o negatywnym wplywie na genitalia, sa tylko podane ewentualne zalety masturbacji, jezeli ktos nie rozumie tych roznic no to trudno. tym bardziej nie bede udawal ze jestes uposledzony i nie jestes w stanie znalesc artykulu na wikipedii majac wyraznie powiedziane, ze chodzi o
  • Odpowiedz
@schinesghe:

,,argument jest bardzo prosty, to co tam podałeś to nie traktuje o tym że brak masturbacji ma na cos negatywny wpływ, tym bardziej nie ma nic o negatywnym wplywie na genitalia, sa tylko podane ewentualne zalety masturbacji,,

Czyli ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka,
  • Odpowiedz
@Mirrak: " Czyli ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste. "

nie, to nie wynika z tego tekstu, jezeli chcesz mnie oswiecic to zacytuj, o genitaliach tez nie ma mowy

artykul o masturbacji na wikipedii, no #!$%@? nie potrafisz
  • Odpowiedz
@schinesghe:

Nie muszę cytować, napisałem. Czyli ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

I znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania No to teraz odpowiedz na moje
  • Odpowiedz
@Mirrak: no oczywiście że nie musisz, jak nie chcesz mnie przekonac aczkolwiek nadal piszesz cos do mnie wiec na czyms ci zalezy, opcjonalnie tez mozesz byc #!$%@? i po prostu bezmyslnie wysylasz te odpowiedzi celem zostawienia ostatniego komentarza
nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na cos, tym bardziej nie ma nic o genitaliach, no nie ma tam po prostu nic takiego nie pisze. to ze cos moze miec pozytywny wplyw na zdrowie, np tabletki albo oklady borowinowe nie oznacza ze brak tego moze miec wplyw negatywny, opcjonalnie dla tego ze ktos moze byc zdrowy. mozna byc nawet debilem i lapac takie rzeczy. przypominam jeszcze ze w artykule masturbacja na wikipedii jest napisane, ze takie "korzysci" zaobserwowano jedynie w czesci badan

"I znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania"

tak, i co z tego? nie bede odpowiadac na twoje kretynskie pytania ktore wprowadzaja tylko dodatkowy belkot do tej i tak malo sensownej dyskusji, nigdy nie twierdzilem ze w tym co podalem to jest bezposrednio powiedziane, nie rozwodze sie nad mitycznym i uznaniowym terminem "normalna masturbacja" a pytania o to, co ty powiedziales sam traktuje jako wyznanie osobistego idiotyzmu, jezeli by ci zalezalo to sam bys napisal o co ci chodzilo, co miales na mysli mowiac, ze masturbowalem sie tylko juz tego "pewnie" nie pamietam. bo chyba nie tylko swoje halucynacje (aczkolwiek
  • Odpowiedz
@schinesghe:

,,no oczywiście że nie musisz, jak nie chcesz mnie przekonac aczkolwiek nadal piszesz cos do mnie wiec na czyms ci zalezy,,

Na wskazywaniu twoich błędów no i ciągle czekam na odpowiedź na pytania
  • Odpowiedz
@Mirrak: jezeli dla ciebie to:
",,nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na cos, tym bardziej nie ma nic o genitaliach,,"
oznacza to:
ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

to sie jebnij w leb, to nawet odbiegajac od tematu nie sa w zadnym wypadku
  • Odpowiedz
@Mirrak: jezeli dla ciebie to:
",,nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na cos, tym bardziej nie ma nic o genitaliach,,"
oznacza to:
ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

to sie jebnij w leb, to nawet odbiegajac od tematu nie sa w zadnym wypadku
  • Odpowiedz
@schinesghe:

znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania No to teraz odpowiedz na moje pytania:

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
  • Odpowiedz