Wpis z mikrobloga

Jacek Wilk z Konfederacji powiedział, że jego ugrupowanie poprze projekt zakazu edukacji seksualnej (zagrożone to będzie karą do 3 lat więzienia), jutro głosowanie w sejmie. Projekt popiera również PiS. Link do projektu zmian: https://stoppedofilii.pl/wp-content/uploads/2019/02/oiu-2019_projekt-ustawy.pdf

Wilk powiedział "że o edukacji dziecka powinni decydować rodzice" a jednocześnie jest za ustawą, która rodzicom nie daje wyboru, bo jakby chcieli posłać dzieci na taką edukację to i tak edukatorowi będzie grozić 3 lata więzienia na mocy tej ustawy. Więc jaki to jest wybór?

#bekazprawakow #edukacjaseksualna #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
  • 134
  • Odpowiedz
@trevoz: Ty jesteś księdzem ? Tak serio z tym seksem w monogamicznych związkach ? Mogę cię postawić w gablotce jako przykład dawno wymarłego gatunku #!$%@? religijnych ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@R187: Manipulatorze, ten projekt nie ma nic wspólnego z normalną edukacją seksualną. Z treści proponowanej ustawy nie wynika NIC co mogłoby uderzyć w edukację seksualną. Projekt jest dobry, do zmiany tylko nierozważne wykorzystanie słowa "małoletni".

@wAr1948: Cytat z projektu:

Tematy inspirowane Standardami Edukacji Seksualnej

w Europie pojawiają się w polskich szkołach między innymi w trakcie lekcji, apeli,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gl1n4: "przeciwdziałanie przemocy", "profilaktyka ciąż" - piękna lista tematów "o charakterze deprawacji seksualnej" xD
  • Odpowiedz
Ty jesteś księdzem ? Tak serio z tym seksem w monogamicznych związkach ? Mogę cię postawić w gablotce jako przykład dawno wymarłego gatunku #!$%@? religijnych ?


@vlahbej: Właśnie do tego doprowadziła deprawacja seksualna, że ktoś kto uważa, że monogamiczne związki są najzdrowsze jest uważany za "#!$%@? religijnego". Tak naprawdę dzięki monogamii doszliśmy do takiej cywilizacji jaką mamy teraz. Niestety osoby związane z ideologią LGBT chcą ten wypracowany przez wieki porządek zniszczyć.

@R187: Tak z ciekawości - masz dzieci albo przynajmniej chcesz je mieć w przyszłości?
Bo patrząc po moich znajomych, którzy popierają edukację seksualną dla dzieci to są to osoby żyjące w związkach homoseksualnych albo osoby, które jawnie mówią o tym, że dzieci mieć nie chcą. Są w tej grupie również osoby, które od lat żyją w konkubinacie, a dzieci nie mają mimo że data 'ważności'
  • Odpowiedz
Takie osoby w ogóle nie powinny się wypowiadać na takie tematy, bo to bez sensu.

Zostawcie rodzicom kwestie związane z wychowaniem dzieci. To rodzic powinien zgodnie z własnym światopoglądem wpajać wartości swojemu dziecku.


Nie trzeba mieć dzieci - wystarczy, że samemu się było kiedyś dzieckiem i umie się logicznie myśleć. Ja nie miałem w szkole edukacji seksualnej ani nawet WDŻ. Niemal wszystkie informacje zdobyłem sam w internecie. A co z osobami, które
  • Odpowiedz
@Mirrak: myślenie ze brak masturbacji u dzieci jest czyms absurdalnym wynika raczej z twoich prywatnych doswiadczen, bo na pewno nie ze statystyki według ktorej ten procent sie wacha

napisalem tylko ze jezeli rozwodzic sie o dzieciach ktore sie "masturbowaly" i teraz tego nie pamietaja, a o takich powiedziales, no to co to za argument

napisalem tylko to, ze nauka o masturbacji to opisywanie dzieciom czym jest czynnosc taka ze pozwala
  • Odpowiedz
myślenie ze brak masturbacji u dzieci jest czyms absurdalnym wynika raczej z twoich prywatnych doswiadczen, bo na pewno nie ze statystyki według ktorej ten procent sie wacha


@schinesghe:

Wat? Masturbowanie się jest normalne u nastolatków i dużej części dzieci. Jej brak, owszem jest dziwny. I nie jest
  • Odpowiedz
@Mirrak: nie wiem co jest dziwne, wiem ze brak masturbacji nie ma nic wspolnego ze zdrowiem, aczkolwiek nawet na wikipedii mozna przeczytac ze znaczna czesc dzieci tego nie robi, wiec twoje twierdzenie ze "wszyscy sie masturbuja" to musi byc efekt czegos innego niz zobaczenia na statystyki

napisalem tylko ze jezeli rozwodzic sie o dzieciach ktore sie "masturbowaly" i teraz tego nie pamietaja, a o takich powiedziales, no to co to
  • Odpowiedz
@Mirrak: nigdzie nie ma takich potwierdzonych informacji

artykul masturbacja dziecieca

a nie musi byc wcale regułą ze ludzie zwiekszaja liczbe powtorzen takiej czynnosci z powodow innych niz chec do robienia tego spowodowane atrakcyjnoscia danej czynnosci, wydaje sie ze to wrecz powody wystepujace rzadko
  • Odpowiedz
@Mirrak: takich, ktore by potwierdzaly to o czym napisales

zobacz sobie, wydaje mi sie ze nazwa stosunkowo krotkiego artykulu na wikipedii jest dostateczna poszlaka. jezeli twierdzisz ze to niemozliwe abym sie nie masturbowal i pewnie nawet tego nie pamietam, to zarowno wiek w ktorym dzieci jeszcze nie zachowuja wspomnien sie zgadza, jak i to ze twoje przekonania nie musza wcale wynikac z czytania statystyk a raczej sa oparte o wlasne
  • Odpowiedz