Wpis z mikrobloga

Jacek Wilk z Konfederacji powiedział, że jego ugrupowanie poprze projekt zakazu edukacji seksualnej (zagrożone to będzie karą do 3 lat więzienia), jutro głosowanie w sejmie. Projekt popiera również PiS. Link do projektu zmian: https://stoppedofilii.pl/wp-content/uploads/2019/02/oiu-2019_projekt-ustawy.pdf

Wilk powiedział "że o edukacji dziecka powinni decydować rodzice" a jednocześnie jest za ustawą, która rodzicom nie daje wyboru, bo jakby chcieli posłać dzieci na taką edukację to i tak edukatorowi będzie grozić 3 lata więzienia na mocy tej ustawy. Więc jaki to jest wybór?

#bekazprawakow #edukacjaseksualna #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
  • 134
@schinesghe:

,,nie pamietasz juz co napisales kilkanascie minut temu? odnosze sie bezposrednio do twoich slow,,

jakich? Napisz konkretnie.

,,napisalem jego nazwe, no ale jezeli ktos nie rozumie no to coz,,

I wskaż w jakim wieku są te dzieci.

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.
@Mirrak: "Ma, wpływa negatywnie na zdrowie." nie potwierdzono aby tak bylo

w takim o ktorym mowisz, czyli w wieku w ktorym sie nie pamieta

badanie odnosi sie do dzialania ukladu nagrody ktorego czescia jest orgazm, cale sie odnosi. jezeli na prawde sie mnie pytasz, a nie tylko udajesz downa i spamujesz tym samym tekstem po kilka razy to po prostu przeczytaj.
@schinesghe:

Potwierdzone, chociażby tutaj:

https://www.poradnikzdrowie.pl/seks/sztuka-kochania/masturbacja-nie-jest-zla-prawdy-i-mity-o-onanizmie-aa-Anej-DmjW-Hf5c.html

Brak masturbacji ma negatywny wpływ na ciało i genitalia. Takie są fakty.

,,w takim o ktorym mowisz, czyli w wieku w ktorym sie nie pamieta
,,

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.

I nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i
@Mirrak: tu nie jest napisane ze brak masturbacji jest niezdrowy tylko sa wskazane ewentualne prozdrowotne korzysci plynace z masturbacji, a to co innego. brak picia melisy nie wplywa negatywnie na organizm. nadmienie tylko ze zauwazaja te korzysci jedynie niektorzy badacze

a to nie wiesz o ktorym mowisz? hmm po tej i ostatniej wypowiedzi widze ze pisze do sciany lub do idioty, wiec po prostu napisze ze nie jest abstrakcja twierdzic, ze
tu nie jest napisane ze brak masturbacji jest niezdrowy tylko sa wskazane ewentualne prozdrowotne korzysci plynace z masturbacji, a to co innego.


@schinesghe:

Nie, to to samo. Brak masturbacji, równa się brak tych pozytywnych efektów, czyli masturbacja jest zdrowa a jej brak nie.

,,brak picia melisy nie wplywa negatywnie na organizm. nadmienie tylko ze zauwazaja te korzysci jedynie niektorzy badacze,,

Nadmienie że nie masz żadnych kontr argumentów a analogia nie ma
@Mirrak: "Nie, to to samo. Brak masturbacji, równa się brak tych pozytywnych efektów, czyli masturbacja jest zdrowa a jej brak nie. "

napisales ze brak masturbacji ma negatywny wplyw na cos a nie ze masturbacja dziala jak jakis antydepresant czy tabletki debilu ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdzenie ze takie wnioski wyciagnieto tylko w czesci badan jest na wikipedii w artykule o masturbacji, juz nie bede udawal ze
@schinesghe:

,,napisales ze brak masturbacji ma negatywny wplyw na cos a nie ze masturbacja dziala jak jakis antydepresant czy tabletki debilu,,

Oho, brak argumentów i zniżamy się do ad personam, jak miło xd

,,stwierdzenie ze takie wnioski wyciagnieto tylko w czesci badan jest na wikipedii w artykule o masturbacji, juz nie bede udawal ze rozmawiam z umyslowo chorym wiec jak ci sie nie uda tego znalesc no to trudno,,

Wskaż ten
@Mirrak: argument jest bardzo prosty, to co tam podałeś to nie traktuje o tym że brak masturbacji ma na cos negatywny wpływ, tym bardziej nie ma nic o negatywnym wplywie na genitalia, sa tylko podane ewentualne zalety masturbacji, jezeli ktos nie rozumie tych roznic no to trudno. tym bardziej nie bede udawal ze jestes uposledzony i nie jestes w stanie znalesc artykulu na wikipedii majac wyraznie powiedziane, ze chodzi o artykul
@schinesghe:

,,argument jest bardzo prosty, to co tam podałeś to nie traktuje o tym że brak masturbacji ma na cos negatywny wpływ, tym bardziej nie ma nic o negatywnym wplywie na genitalia, sa tylko podane ewentualne zalety masturbacji,,

Czyli ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

I Wskaż ten artykuł.

I znowu nie odpowiedziałeś na moje pytania i unikasz odpowiedzi na nie.

No to teraz odpowiedz
@Mirrak: " Czyli ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste. "

nie, to nie wynika z tego tekstu, jezeli chcesz mnie oswiecic to zacytuj, o genitaliach tez nie ma mowy

artykul o masturbacji na wikipedii, no #!$%@? nie potrafisz przeczytac

"I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety."

pokaz mi w
@schinesghe:

,,nie, to nie wynika z tego tekstu,,

Wynika.

,,artykul o masturbacji na wikipedii, no #!$%@? nie potrafisz przeczytac
,

Konkrety :v

I znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania No to teraz odpowiedz na moje pytania:

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się
@Mirrak: wiec zacytuj

artykul o masturbacji - wikipedia

" I znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania No to teraz odpowiedz na moje pytania:"
+ zacytuj swoj argument

moze w swoim debilizmie raczylbys sie zastanowic nad zasadnioscia w ogole tych pytan, na co zwrocilem uwage przed chwila

- pokaz mi w ktorym miejscu mowilem cos o "normalniej masturbacji" i tym, ze w tym artykule sa o niej informacje (by pytanie bylo zasadne)
@schinesghe:

Nie muszę cytować, napisałem. Czyli ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

I znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania No to teraz odpowiedz na moje pytania:

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania
@Mirrak: no oczywiście że nie musisz, jak nie chcesz mnie przekonac aczkolwiek nadal piszesz cos do mnie wiec na czyms ci zalezy, opcjonalnie tez mozesz byc #!$%@? i po prostu bezmyslnie wysylasz te odpowiedzi celem zostawienia ostatniego komentarza
nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na cos, tym bardziej nie ma nic o genitaliach, no nie ma tam po prostu nic takiego nie pisze. to ze cos
@schinesghe:

,,no oczywiście że nie musisz, jak nie chcesz mnie przekonac aczkolwiek nadal piszesz cos do mnie wiec na czyms ci zalezy,,

Na wskazywaniu twoich błędów no i ciągle czekam na odpowiedź na pytania :v

,,nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na cos, tym bardziej nie ma nic o genitaliach,,

Czyli ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

I znowu nie
@Mirrak: jezeli dla ciebie to:
",,nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na cos, tym bardziej nie ma nic o genitaliach,,"
oznacza to:
ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

to sie jebnij w leb, to nawet odbiegajac od tematu nie sa w zadnym wypadku tozsame zdania


' To że masz to zrobić inaczej nie będziesz wiarygodny :v "

wymyslasz sobie pytania
@schinesghe:

,,to sie jebnij w leb, to nawet odbiegajac od tematu nie sa w zadnym wypadku tozsame zdania
,,

Oho znowu ad personam, znowu brak argumentów <3

I znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania No to teraz odpowiedz na moje pytania:

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim
@Mirrak: jezeli dla ciebie to:
",,nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na cos, tym bardziej nie ma nic o genitaliach,,"
oznacza to:
ich brak ma negatywny wpływ na genitalia jak i zdrowie człowieka, proste.

to sie jebnij w leb, to nawet odbiegajac od tematu nie sa w zadnym wypadku tozsame zdania

argument jest taki: nie ma tam nic o tym ze brak masturbacji negatywnie wplywa na
@schinesghe:

znowu nie odpowiedziałeś mi na pytania No to teraz odpowiedz na moje pytania:

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
@schinesghe:

Wynikają z poprzednich wypowiedzi.

I gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.

Więc chcę byś na nie odpowiedział :v
@schinesghe: Nie pamiętam, gdzieś to masz w tekście :v

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
@Mirrak: nie pamietasz bo nie bylo takich, nigdy nie mowilem o jakiejs "normalnej masturbacji" ani tez nawet ty o tym nie mowiles kiedy prosiles mnie o wyslanie tego badania, po prostu tak #!$%@? bez sensu i pytasz sie mnie o poprzekrecane rzeczy ktorych nie powiedzialem zeby jeszcze bardziej namieszac
@schinesghe:

,, nie pamietasz bo nie bylo takich,

Kłamstwo. Udowodnij to że nie pamiętam bo ich nie było :v

I odpowiedz na pytania:

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
@Mirrak: ja #!$%@?, nie bede komentowac twoich urojen troglodyto xD jak masz tam gdzies tak poruszajace cie wypowiedzi ze zmontowane na ich potrzeby zdanie zmuszony zostales wysylac tutaj juz z kilkanascie razy, to je podaj, wtedy pogadamy
@schinesghe:

Znowu ad personam i znowu brak argumentów xd
I znowu kłamstwo.

I odpowiedz na pytania:

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
@schinesghe:

,,jakie,,

Takie:

ja #!$%@?, nie bede komentowac twoich urojen troglodyto

Komentujesz je, więc zgodnie z moimi przewidywaniami kłamałeś xd.

I odpowiedz na pytania:

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
@Mirrak:
aha wiec jezeli klamie mowiac ze "nie bede komentowal urojen" a ty mowisz ze klamie, bo mimo wszystko to robie no to coz z zarzucenia mi klamstwa skoro sam stwierdziles ze piszac nt twoich wypowiedzi komentuje urojenia
@schinesghe:

To że nie dotrzymujesz słowa przez ciebie danego.

I odpowiedz na pytania:

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.
@Mirrak: hmm chodziło mi bardziej o to że nie mam zamiaru komentować czegoś do czego podstawy nawet nie chciałeś mi wskazać pisząc żebym sobie sam znalazł (to samo co w przypadku artykułu który podałeś) ale jak tak bardzo chcesz mi #!$%@? że jesteś gotów przyznać iz komentuje w tej chwili twoje urojenia no to cóż, powodzenia w dalszym bredzeniu np 20 raz tego samego kompletnie ignorując fakt że z mojej perspektywy
@schinesghe:

I odpowiedz na pytania:

gdzie w tym artykule masz informacje o tym, że normalna masturbacja u dzieci i młodzieży spowoduje u nich uzależnienie od dopaminy? Konkrety.

A o jakim mówię? wskaż o jakim mówiłem i w jakim się juz zapamiętuje? Pokaż badania odpowiednie na to.