Wpis z mikrobloga

Osoby, ktore glosowaly na konfederacje - dlaczego? Dla beki? W ramach buntu? Wierzycie w prawdopodobienstwo tego, ze ich postulaty zostana w jakikolwiek sposob wprowadzone (albo, ze ktos wezmie pod uwage ich zdanie w trakcie dyskusji nad ustawami?)
#wybory #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zalmicie: Analiza programów wyborczych, zrobienie testów, analiza debat politycznych, sprzeciw dla socjalu. Realne propozycje dla naprawienia systemu. Merytoryka takich osób jak np. Metzen. Możesz mnie nazywać debilem
  • Odpowiedz
@zalmicie: Za samo takie pytanie powinnaś mieć odebrane prawo wyborcze. Nie rozumiesz podziału władzy i jest to pewne zadając takie pytanie. Dramat!
  • Odpowiedz
@zalmicie: Nie głosowałem na nich, ale ich przemówienia mogą być bardzo merytoryczne i jednocześnie na tyle głośne, będzie się o tym mówić i wytykać błędy. Co by nie mówić to idealiści i niby każdego można kupić, ale w ich przypadku to oznaczałoby to pewne polityczne wykluczenie. Równie dobrze czemu ludzie głosowali na inne partię.

PiS socjal itp wiadomo.

KO ? Ja nie mam pojęcia. Partia bez programu bez liderów, tylko ciągle szczucie anty PiS i latanie do Europy jak mały dzieciak co się z bratem posprzeczał do
  • Odpowiedz
@zalmicie: to był wybór jak między dżumą a cholerą. Zagłosowałem na Konfederację tylko dlatego że jej wejście sprawiało że zmniejszy się prawdopodobieństwo że PiS będzie miał większość. A tak w ogóle nie było na kogo głosować więc wybrałem mniejsze zło.
  • Odpowiedz