Wpis z mikrobloga

@Mirek_Official: Problem jest dokładnie taki sam na #plusx, testuję oba streamy równolegle i jak zacina #teleelevidenie to tak samo jest na #plusx. Mam ten sam problem z zawieszającymi się kanałami i jak widzę występuje on w SmartIPTV w TV LG, na Mi Box (Android) działa w miarę dobrze w tej samej aplikacji. Faktycznie w VLC na PC problem nie występuje. Jeszcze tego nie rozgryzłem.
@Mirek_Official: No cóż - trudno mi się odnieść bo nawet nie napisałeś z jakiej apki korzystasz i na jakim sprzęcie :) Nie wiem też co tam Ukraińcowi nasmarowałeś ;) Zgodzę się tylko z nim, że na VLC zarówno teleele jak i plusx działa a jakoś na TV LG coś się to pieprzy i zacina.
SmartIPTV na Samsungu też występuje


@Sindarin: za dużego skrótu użyłeś chyba i nie zrozumiałem. To, że SmartIPTV też występuje to ja wiem, nie wiedziałem, że chodzi Ci o problemy ze SmartIPTV bo tego już nie napisałeś.
@Mirek_Official: Dobra, pomijając wszystko - to nadal jedna z najtańszych list i na pewno najtańsza, która chodzi (choćby na tym VLC). Plusx nic nie zmienia, to samo źródło więc u mnie generalnie jak jedno nie idzie to drugie też. Potem już są Gen, Rapid, iSAT, wszystko w ciul droższe i dla mnie już nieopłacalne (mam kablówkę więc większość kanałów jednak mam).
Jak dotąd pisałem trochę z tym Ukraińcem, jakoś problemów nie
@slash83: Ja jeszcze wziąłem sobie na testy listę od friendn85, nie ma strony ale jak się dobrze poszuka to można znaleźć kontakt ;) Za 2e, działa całkiem nieźle
edit: sprawdziłem paypala i jednak była prowizja czyli za 4 :P ale u mnie działa lepiej niż teleele
@Mirek_Official: Wybacz, sam robię w pewnym sensie w supporcie IT


Widać. Trzeci raz Ci piszę, że *nie o technicznych aspektach sprawy tu rozmawiamy*, a Ty dalej swoje :)

@Mirek_Official: i nieraz, niektórym, w takiej formie trzeba odpisać ( ͡º ͜ʖ͡º)


Cóż, to świadczy wyłącznie o Tobie i Twoich standardach. I mówię to jako ktoś, kto w "supporcie IT" spędził > 10 lat - od prostego
@slash83: @Mirek_Official: Że się tak wtrącę ;D
Mam samsung z smart tv (nie android) i moja już #!$%@? dostaje bo ciągle coś nie działa, obraz freezuje, dźwięk gubi a ja przy niej bo ciągle muszę przełączać serwery czy coś tam..
Zaś na lapku (smplayer) wszystko śmiga ok. Chyba, że któryś kanał is dead.
@Sindarin: Dałbyś namiar na tego majfrienda czy co to tam jest? Może to będzie szło ok