Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz uświadomiłem sobie jakom RWR #!$%@? jest

Cesarz (Cezary Gutowski) uświadomił mi dzisiaj otwierając mi oczy czym tak naprawde jest Williams.


wystrywów ciąg dalszy...

ponad miesiąc temu napisałem długi wpis o tym że Robert Kubica w Singapurze zakończył projekt RK88 w Williamsie.
wówczas wyśwmiany bo przecież Kubica wykonał szachowe zagranie na Williamsie O R A J Ą C brytyjską ekipe.

Więc teraz macie swoje oranko na własnej skórze, sprawdza się dokładnie 1:1 to co przewidywałem.
To by było na tyle.

Psy szczekają dalej, karawana jedzie dalej.
P.S będzie tylko gorzej.

https://www.wykop.pl/wpis/43985807/poprawcie-mnie-jesli-sie-myle-ale-wytlumaczcie-mi-/
https://www.wykop.pl/wpis/44011719/czy-nie-mozecie-sobie-uzmyslowic-ze-kubica-sam-w-c/

#f1 #kubica
Pobierz Shewie - > Dopiero teraz uświadomiłem sobie jakom RWR #!$%@? jest

 Cesarz (Cezary G...
źródło: comment_6k3mwrGAtc20mRewBCap51b1SFmcwEdd.jpg
  • 16
@Shewie: Ale to każdy bardziej ogarnięty człowiek wiedział, że Williams który i tak Kubicę traktował gorzej niż Russella po decyzji o odejściu Roberta* kompletnie wyłoży na niego lachę. Jak ludziom trzeba takie rzeczy tłumaczyć 3/4 sezonu to ja się nie dziwie skąd się brała oglądalność Ech Sanoku.

* czytaj pieniędzy z Orlenu, które albo pozwoliłyby na wegetacje w kolejnym sezonie lub na licytacje z innymi frajerami chętnymi na miejsce za kierownicą
@Shewie: ogólnie to nie rozumiem tej sinusoidy, bo w sumie nic się nie zmieniło. Pozycja Kubicy jest dokładnie taka sama jak była, tyle ze teraz nie musi się już w 100 procentach przejmować polityka Williamsa.

Jak dla mnie działo by się dokładnie to samo, gdyby nadal miał opcje kontraktu. Wiedział jednak, ze to gra nie warta swieczki i zrezygnował by zająć się już planami na przyszły rok.

Cała historia. Za dużo
@Shewie:

ponad miesiąc temu napisałem długi wpis o tym że Robert Kubica w Singapurze zakończył projekt RK88 w Williamsie.

wówczas wyśwmiany bo przecież Kubica wykonał szachowe zagranie na Williamsie O R A J Ą C brytyjską ekipe.

Więc teraz macie swoje oranko na własnej skórze, sprawdza się dokładnie 1:1 to co przewidywałem.


Zaczynasz brzmieć jak szafa. Skoro wykop zaorał swojego niedoszłęgo guru, to zwolniło się miejsce dla Ciebie.
Teraz kanał na
@tonyready:

Zaczynasz brzmieć jak szafa. Skoro wykop zaorał swojego niedoszłęgo guru, to zwolniło się miejsce dla Ciebie.

Teraz kanał na yt i jakaś gówno nazwa np "Rajdy formuły pierwszej w bordowych okularach".


Przepraszam ale nie mam za bardzo pojęcia o czym mówisz. Używanie logiki nikogo nic nie kosztuje.

Gadasz jakby od Singapuru się coś zmieniło... Tylko cały sezon Robert jest ruchany i dostaje gówno części jak tylko zaczyna lepiej jeździć.


To
Shewie - @tonyready: 
Zaczynasz brzmieć jak szafa. Skoro wykop zaorał swojego niedosz...
cały proces powrutu został zezłomowany

Kubica w Singapurze, jak napisałem że zaszkodził sobie


@Shewie: Ani sobie nie zaszkodził ani nie zezłomował powrotu. tego co wyczynia wiliams nie można nazwać ściganiem się w F1. Wiliams myślał że w tym sezonie nie dość że zaoszczędzi na następny sezon kosztem kubicy, zgarnie chajs od orlenu i dodatkowo będzie licytował miejsce kubicy z latafim. Plan prawie idealny, idealny do singapuru.
EEEE projekt RK88 nawet się nie zaczął xD


@Kajaczek: sad but true. w zasadzie od początku dymali roberta. po bahrainie juz robert narzekal,ze bolidy maja inna aerodynamike,problemy z podlogami chassis nie wiadomo czym, jak testy robili to juz przekaz szedl, ze Latifi zmiazdzyl Kubice a ze w innym bolidzie czy miekszych oponach niewazne
smierdzialo od początku
Cytowany tekst...@Shewie: > Proste jeżeli zatrudniasz pracownika wydajesz $$$ na jego szkolenie i udoskonalanie. Potem masz zaplanowane w związku z nim pewne dalsze (daleko idące lub nie) projekty rozwojowe a on mówi ci że cie #!$%@? i że odchodzi, Nara xD A ty miałeś wobec niego i jego stanowiska okreslone plany, pakujesz w niego kase nadal do końca jego obecnego kontraktu? #!$%@? oczywiste że nie.


przeciez to KUB wydal 100kk dalszej czesci
@stefan_banach: @Kajaczek:
To bardzo ciekawe z perspektywy co Kubica powiedział w wywiadzie dla F1 Racing 4 tygodnie temu.
Kiedy wyraźnie wskazywał na to że początek roku rzeczywiście Bolidy były inne ale od okolic Monako ich osiągi były stosunkowo porównywalne i na debriefiengach ich (George i Kubicy) uwagi w stosunku do samochodu pokrywały się, miało to także odzwierciedlenie w kolejych wyścigach. Ostatnie wyrażenie jakie by użył podczas wywiadu że bolidy nie
Pobierz Shewie - @stefan_banach: @Kajaczek: 
To bardzo ciekawe z perspektywy co Kubica powie...
źródło: comment_ntJJOC4uI7gx16A2uwRrWkdeQQKBJvG2.jpg
@Shewie: Wszystko się zgadza. Zepsuć powrót? Ok. Zemścić się dając gorsze części? Ok. Ale #!$%@?ć Kubicę w F1 na amen? Proszę Cię. Masz jakąś taką tendencję do wyolbrzymiania pewnych rzeczy. I głównie do tego się odnosiłem.
@njeee: dobrze że przynajmniejsz masz Rigcz do tego by to przyznać że się delikatnie zbłaznowałeś.
Co do rzeczonego "#!$%@?" mam na myśli zredukowanie możliwości otrzymania kolejnego fotela wyścigowego do absolutnego minimum. Bo przypominam że jeszcze miesiąc temu nie było wiadomo do końca jak przetasują się karty na stole. Teraz Kubica nie ma szans nawet by udowodnić swoją wartość w a jego kariera jako kierowcy jezdzącego pelny sezon w F1 jest już
@Shewie: Niby jakie slowa Kubicy? Kubica nigdy nie powiedział,ze mają takie same bolidy.
Cały elaborat oparłeś na urojeniach

To ze vmaks mają podobną to nie znaczy, ze jezdzą tym samym i mają te same osiągi. Zresztą jakbys sluchal Roberta to bys ogarnął, bo nawet teraz mowil,ze w jego bolidzie skrzydlo duzo dalo a u Russella nawet pogorszyło.
Czyli samo skrzydło nie bylo jedyną różnicą.

Jezdzi ze starymi czesciami i zespol mu