Wpis z mikrobloga

Tragiczne jest to, że protagoniści partii, które na oficjalnych sztandarach mają walkę z tzw. hejtem i dzieleniem Polaków są pierwsi do wyjątkowo paskudnego opluwania rodzin z małymi dziećmi, emerytów i katolików. Czytanie na mirko wpisów zdesperowanej części wyborców KO i SLD o pluciu w ryj pisiorom oraz imputowanie im prymitywizmu jest wyjątkowo żenujące. Lubicie mówić o sobie, jako tej lepszej i inteligentniejszej części społeczeństwa, a w rzeczywistości stanowicie destrukcyjny margines całkowicie nie rozumiejący czym jest wspólnota, Polska i demokracja.

#oswiadczenie #wybory #4konserwy #neuropa
4tek - Tragiczne jest to, że protagoniści partii, które na oficjalnych sztandarach ma...

źródło: comment_hqIPgUCYGA3YvgQIlKTnnYeDvaAwucNM.jpg

Pobierz
  • 21
@4tek ludzie się dziwią "jak to się dzieje ze pis znowu wygrywa? Kto na nich głosuje? Nie znam nikogo kto głosuje na PiS". Prawda jest taka ze dużo osób które głosuje na PiS nie powie tego głośno wśród znajomych czy współpracowników bo tak ja napisałeś ludzie stają się strasznie niekulturalni w stosunku do wyborców którzy mają odmienne poglądy od nich. Tak jak napisałeś straszna jest buta, brak kultury i poszanowania dla wyborów
@Ciascio: to wynik nagonki uskutecznianej m.in. w internetach przez trolli partii, o których piszę. Chodzi o to, by ludzie głosujący na pis/konfederację dali sobie wmówić oczywistą bzdurę, że inteligencja może głosować tylko na po/sld. Dokładnie tak samo, jak wmawiane ludziom, że obciach mieć dzieci (bombelki, kaszojady itp.), czy być katolikiem. Ohyda
@4tek: 4 merytoryczne argumenty, żadnego obrażania, usuwasz mój komentarz :) Fajnie :) Zrób jak skizo - zablokuj wszystkich poza 4konserwy, nie będziesz musiał się męczyć z dysonansem poznawczym :)
@TypowyRobert: temat nadstawiania drugiego policzka to doskonały przykład moralnego geniuszu chrześcijaństwa, które wieki temu potrafiło wszyć w swoją doktrynę antyodwetowy kompas pozwalający na deeskalację konfliktów. Szanuj a nie szkaluj. I nie porównuj ludzi do zwierząt
@4tek: Na szczęście wśród tych ludzi jest niemała liczba osób, które słusznie krytykują takie podejście o którym piszesz. Głosy o tym, że należy przestać gardzić wyborcą PiS są ostatnio dość powszechne od Śpiewaka po Gdulę. Dla równowagi chciałbym żeby druga strona też to robiła, ale raczej na to nie liczę. Co do drugiego policzka to chyba nie znam chrześcijanina, który wciela to w życie, ale to moje osobiste doświadczenie, żaden argument.
@Koczkozaur: oczywiście masz rację - mam na myśli hałaśliwych prowodyrów, którzy przecież ilościowo stanowią margines sympatyków tych partii. Problem w tym, że to narracja, którą podsuwają swoim ziomkom, która jest akceptowana i intensywnie propagowana wśród innych osób. Widziałeś wczoraj gorące na mirko? Festiwal żenady i hejtu na emerytów. Jakim cudem zostało to podchwycone przez wyborców partii, która oblepiła cały kraj plakatami o budującej zgodzie i zasypywaniu podziałów między Polakami?
@4tek: A weź szkoda strzępić ryja, nastąpił masowy incydent kałowy, spojrzałem na parę wpisów z wierzchu i odechciało mi się scrollować. Tylko czy to nie byli wyborcy Konfederacji? Wydaje mi się, że to oni głównie na wykopie nadają ton wyzywania beneficjentów 500+ od nierobów.