Wpis z mikrobloga

Premiera nowej szczoteczki sonicznej Xiaomi Oclean Z1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko 39.99$ (156zł)

Już dziś premiera najnowszej szczoteczki sonicznej Xiaomi Oclean Z1.

Tak patrząc na Z1 widzę klon mojej szczoteczki Oclean X (najlepsza wg mnie szczoteczka Xiaomi), tylko bez wyświetlacza dotykowego ( ͡º ͜ʖ͡º) No i tak w gruncie rzeczy jest. Z1 ma praktycznie takie same parametry co Oclean X. Ma tez te same funkcje, m.in. blind zones (pokazuje, czy czyścimy zęby prawidłowo). Oczywiście połączymy ja z telefonem i w aplikacji Oclean będzie można odczytać dane o szczotkowaniu. Z1 nie ma tylko kolorowego wyświetlacza.

No ale Z1 jest tańsza. Jak ktoś nie potrzebuje wyświetlacza (tylko świetnej szczoteczki) to Z1 będzie idealnym rozwiązaniem.

Xiaomi Oclean Z1

⏩39.99$
▶️ Cena promocyjna z okazji premiery
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT
❗Pierwsze 1000 osób otrzyma w prezencie uchwyt na szczoteczkę, a więc warto kupić na premierę.

Xiaomi Oclean X

⏩49.99$
▶️Kod: GB-HBZOCLEGJ
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT
Tu moja recenzja Oclean X

Oclean Z1:
- Silnik magnetyczny 40 000 rpm,
- wiele trybów i planów szczotkowania,
- Znakomity design i dobre wykonanie,
- Bateria 800mAh (czas pracy baterii to około 30 dni),
- Żyroskop dzięki któremu szczoteczka wykrywa, czy czyścimy zęby prawidłowo i wyświetla rezultaty w aplikacji,
- końcówki pasują od innych Oclean

Video

#gearbest #xiaomi #oclean #ocleanx #ocleanz1 #sebeksspoleca #chinskiecuda

sebekss - Premiera nowej szczoteczki sonicznej Xiaomi Oclean Z1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko 39....

źródło: comment_yfQudvqAoGFJYnkMfAeYrJeCVgPc5dIw.jpg

Pobierz
  • 4
@lucku: One ma lepszą baterię. Poza tym wg mnie jednak lepsza X. Nie koniecznie w kwestii samego mycia, bo wszystkie nowe Xiaomi z wyższej półki są podobne (Oclean SE, X , Soocas X5). Chyba osiągnięto szczyt, optimum to ok 40000 drgan.

Teraz różnice to indywidualne tryby szczotkowania, nowe funkcje wspomagajace mycie (jak blind zones w X i Z1), aplikacja. Tu Oclean X (i Z1) jest liderem. Blind zones pomaga myć skuteczniej