Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aircod: ostatnio usłyszałem, że "dyskusja to przekonywanie innych do moich poglądów". Mam niestety wrażenie, że coraz więcej ludzi wyznaje tą zasadę - zamiast wymieniać poglądy, starają się konwertować rozmówców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herubin: biorąc pod uwagę wyniki procentowe i ordynację - to ich kraj a nie twój i to ty masz poglądy wywrotowe. Zresztą Twój brak akceptacji demokracji nic nie zmienia. Załóż swój kraj ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Waspin: prawda jest taka, że ludzie boją się dyskusji, bo prędzej czy później się w niej gubią, wolą być zamknięci światopoglądowo. Ostatnio głównie osoby centrowe, co chwile muszą zaznaczać "że nie są za pisem, ale...", żeby nie doszło w komentarzach do ostracyzmu i tekstów pokroju "ty ku*wo, jak możesz głosować na pisiorów". Ludzie nie mogą pojąć, że poglądy się nie zamykają na prawicę i lewicę, że to dawno przestało mieć sens
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdemon: uwielbiam ten argument. Jakoś nie widzę tych 55% jako jednej grupy, następna największa grupa to KO i do 55% im trochę dalekawo ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Herubin: "zjebów", bo nie zagłosowali po Twojej myśli? Ja głosowałem na Lewicę, paru moich znajomych na Konfederacje - i co od dzisiaj mam ich wyzywać od "szurystów i koniobijców", bo nie zgadzam się z ich wyborami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hr3w: ja nie gratuluję, ale nie udaję, że np 55% Polaków to opozycja jak niektórzy tutaj. Ta opozycja nie mogłaby się umówić gdzie jest północ nawet a nawet w tym wpisie przedstawia się te 55% jako jakąś siłę
@Waspin: dopóki się politycy i osoby medialne nie opamiętają i będą dalej napuszczać na siebie ludzi to się to nie skończy. Ta nienawiść doprowadzi w końcu do wojny