Wpis z mikrobloga

@cagedindreams sam na lewicę głosowałem, bo niby na co innego? Na platfusów którzy nic nie robią i nawet nie odkrecą tego co PiS popsuł? Na konfederację która wyprowadzi Polskę z Unii takimi pomysłami jakie mają? Na PSL?? No bez przesady.

Lewica to jedyna normalna opozycja do pisu. I mają szansę podebrać elektorat PO w następnych wyborach.

Dla mnie zaraza to konfederacja. Też katole ale do tego szerzący antynaukowe brednie. To już
  • Odpowiedz
czemu ludzie wciąż mylą socjaldemokratów z komunistami


@TypowyRobert: Może dlatego że SLD powstało z SdRP, które przekształciło się z PZPR.
Socjaldemokracja to w prostej linii spadkobierca komunistów. Mają ich majątek, kadry i struktury.
Taka już polska rzeczywistość.

Programowo PiS jest bardziej komunistyczne niż SLD, ale to w SLD jest więcej ludzi z przeszłością z PZPR.
  • Odpowiedz
ale wiecie że Sld już rządziło i dobrze im szło klekanie przed Krk

Co mnie obchodzi jakaś partia starych dziadów? Z mojego okręgu dostało się 2 kandydatów z Wiosny. Ani Wiosna, ani Razem, przed KK klękać nie będzie.
Zburzę twój światopogląd, ale można głosować na lewicę i pluć na SLD.

waszych tęczowych postulatów nic nie zrobili tak jak i PO przez 8 lat

Bardzo dziwne, że komusze konserwy z SLD nie ruszyły liberalnych postulatów, no kto by pomyślał. xD
  • Odpowiedz
zawolam cię jak skończą jak Palikot i Nowoczesna( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sagitarius: Czyli nigdy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Palikot wybił się na ludziach chcących zajarać legalnie zioło, a że amatorzy zioła zazwyczaj chcą tylko wolności dla siebie, a nie dla innych
  • Odpowiedz
@cagedindreams: to jest zbliżone poparcie % do tego w wyborach 2015, wtedy startowały dwie formacje i obie nie weszły do Sejmu, Zjednoczona lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, która miała 1,17 mln głosów/ 7,55% i Partia Razem, która otrzymała 0,55 mln głosów/ 3,6% - łącznie 11,15%. Teraz wpadło trochę głosów po Kukizie, ale wynik z grubsza normalny
  • Odpowiedz