Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #meble #biuro
Hej, potrzebuję drugi fotel, mam już typowy fotel biurowy do głównego kompa growego( ͡° ͜ʖ ͡°)(typu tego co na zdjęciu, nie taki sam, podobny, bez tej siatki), ale chciałbym coś wygodnego do "kącika skupienia", czyli minimalistycznego mikrobiurka pod laptopa w rogu pokoju, tak by móc pracować bez dystrakcji.
1 musi być na kółkach
2 regulowana wysokość, bo mam 188, plus długie nogi, więc nie może być za niski.
3 podpórki pod ręce
4 Fajnie(ale niekoniecznie) jak by był odchylany taki jak ten w memie #pewdiepie: tak bym mógł sobie położyć nogi na pufie/szafce i leżeć na wpół rozłożonym
5 problem jest taki, ze nie widzę różnicy między krzesłami z allegro za 269 których niestety nie mogę ocenić, a odsyłanie tego to piekło, a między takimi ze sklepu stacjonarnego jak to to, które jest niemal dwa razy droższe, a jest takie sobie
Aż strach pomyśleć jaką jakość prezentuje to za 269, choć z drugiej strony mogą byc to te same krzesła w różnych cenach( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie musi być gamingowe, ale właśnie gamingowe są teraz najtańsze
Pobierz RabarbarDwurolexowy - #pcmasterrace #meble #biuro
Hej, potrzebuję drugi fotel, mam j...
źródło: comment_VNYGMaMVHvGWRUjQigCMAssnw20dPiBt.jpg
  • 9
@RabarbarDwurolexowy: te tanie krzesła gejmingowe to kupa jakościowa, po pewnym czasie użytkowania gąbka na siedzeniu tak się niszczy, że zaczynasz czuć jakbyś siedział na desce - droższe fotele gejmingowe, na przykład od dx racer, mają pod dupą pasy materiałowe, przez co krzesło na długie lata jest zachowuje komfort + regulowane podłokietniki, dla mnie to must have żeby wygodnie się siedziało przy biurku

generalnie, na krześle nie ma co oszczędzać, kupujesz drogo
@RabarbarDwurolexowy: Te tanie krzesła "gamingowe" są wykonane z gównianego plastiku, po czasie wszystko się będzie chwiać i będzie lipa. Regulacja raczej długo nie podziała. Nie licz na długotrwalość...

Ja od siebie mogę polecić skórzanego markusa, wykonanie jak za takie pieniądze jest super. Krzesło nie do zajechania