Wpis z mikrobloga

Grasz w to? Bede chciał to ograć, ile trwa tryb fabularny? :)


@KoneserOOOO: Dopiero ściągnąłem. Nie odpalałem jeszcze kampanii ale gra online jest wciągająca bo to nieustanna i bardzo dynamiczna rywalizacja z innymi graczami. Mam tylko problem że mam Xbox One X i gra nie działa w 60 klatkach nawet na 1080p. Mam nadzieję że szybko to poprawią...
@KoneserOOOO To jest trochę gierka jak L4D2. Tryb fabularny to kampania multiplayer. Różnica jest taka że kamera jest 3cio osobowa, są upgrade'y broni i rozwój postaci. Jest komunikacja głosowa w grze i ścisła współpraca.
Granie online to rywalizacja z innymi graczami. Podstawowe gry jak king of the hill, capture the flag czy team deathmatch. Myślę że przeciętną osobę wkręci na około 30 godzin
no i jak po kilku dniach? Nie znudziło się? Bo sam właśnie się zastanawiam czy pobierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoKappaSoldier73: Wczoraj młuciłem i bardzo się wciągnąłem. Najgorzej jak jakiś nob zaczyna grać i zamiast biec z nami to się rozgląda po mapie XD Od razu go tam cisną "MOVE FORWARD DAMN IT"
Siedzę właśnie w robocie i myślę o graniu w tę gierkę więc nie jest
@NoKappaSoldier73: Plusem jest polski język w grze. Kampania dzieli się na kilka aktów. Jeden akt dzieje się w jakimś mieście/aglomeracji. Ten akt dzieli się na 3 etapy (3 mapy defacto).
Jest 6 klas postaci i grając się je expi. Po grze rozdaje się punkty oraz pieniądze wydaje na upgrade postaci oraz broni. To co zupgradujesz to zostaje ci na wszystkie gry. Upgrade'y możesz przełączać przed grą dowolnie.

Jedna rozgrywka, jeśli się