Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#anime #fullmetalalchemist

Według mnie nie ma lepszego anime, to jest mistrzostwo świata, przygody Ala i Eda nigdy mnie nie znudzą, postać Greeda zawsze odbieram jako epicką tak jak i resztę homunkulusów, ale trochę w mniejszym stopniu, jedyna postać która mnie drażni to Scar, przez te jego biadolenie o boskiej sprawiedliwosci. To co dał nam Seiji Mizushima oraz Yasuhiro Irie w misji braci, to j----y majstersztyk. Czy zna ktoś jakieś anime które chociaż w pewnym stopniu jest podobne do FMA? Oglądam to co daje #netflix, ale ciężko trafić na coś dobrego.
TheSjz3 - #anime #fullmetalalchemist 

Według mnie nie ma lepszego anime, to jest mis...

źródło: comment_pqacqK2goQJaD3ViGq4MD3UflVgEWVxX.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pas-ze-mna-owce: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Odpowiedz
@TheSjz3: Z tych co daje Netflix nie zobaczyć nic lepszego.Polecam Ci Hunter x Hunter 2011.Bardzo bliskie poziomowi Alchemika czy to tego starego z 2003 roku czy wersji zgodnej z mangą z 2009.
  • Odpowiedz