Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

i oczywiście przygłupy (łącznie z tobą) łykają tę bajeczkę xD. ehhh... lamusy bez mikroskopijnego pojęcia


@sralpies: A uwierzysz, że miałem koleżankę na roku, która miała lepsze ciało i lepsze (równie duże) cycki?
Na 100% nie miała implantów, nie ćwiczyła a piła piwo i jadła pizzę.

Geny dają bardzo dużo
@mayek: ryjku, siedzę w temacie, że tak to ujmę "sylwetkowym" ponad 10 lat, zarówno jako ten rzeźbiący siebie jak i trener. Wiem jak wygląda laska-genetyk, po prostu szczupła, która je gówno i nadal jest szczupła. Natomiast to co wstawiliście wyżej to jest efekt LAT treningów, diety + chirurga plastycznego i #!$%@? daję sobie za to uciąć jajo. Widać, że jest jędrna, sprężysta, proporcjonalna, zdrowa, a nie #!$%@? chuda i zwiotczała.
To,
Rozumiem, że jesteś z tych co jak usłyszysz w internecie to wierzysz na 100%


@sralpies: Ja nie piszę tu o historiach z internetu a z mojego życia- chociaż w sumie dla Ciebie są to historie z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Laskę poznałem dość dobrze, tzn nie wyruchałem jej niestety ale to i tamto widziałem i dotknąłem. Dodatkowo spędzałem z nią mnóstwo czasu i wiem jaki tryb
@sralpies: Czy ja wiem, może mieć na tyle dobry metabolizm, żeby poradził sobie z dużą ilością kalorii. Nie tylko na siłowni można ćwiczyć/ być aktywnym fizycznie. PS. Ci debile tego nie sprawdzają.