Wpis z mikrobloga

Czy wie ktoś z #krakow jaki jest działający numer do Urzędu Miasta? próbuje się dodzwonić zapytać czy w końcu dopisali mnie do listy wyborców ale #!$%@? prawie każdy numer jaki znajduje w internecie "nie istnieje" co za #!$%@? system informacji.

#wybory
  • 9
@gloom: jeśli składałeś wniosek o dopisanie do spisu, a nie rejestru i podałeś pełny adres to powinieneś być dopisany. Jeśli wniosek o wpis do rejestru wyborców i nie masz decyzji na ePUAP - może być ciężko.

Dziś już nie uzyskasz info przez telefon.
@tiksiu: właśnie na epuapie mam tylko info że pismo zostało doręczone, ale nie wiem czy dopisali czy nie, ostatecznie pojadę osobiście do punktu obsługi ale to chore żeby nie można było się dodzwonić
@Ademu: @agaja: W Krakowie jest kilka punktów UM w Galeriach handlowych które są normalnie czynne od 10 do 18, nie każdy kto pracuje w tygodniu ma możliwość załatwić sprawy w um, stąd też oczekiwałbym że jeśli te punkty normalnie działają i przyjmują ludzi to powinna być możliwość kontaktu, inna sprawa że w tygodniu też dodzwonić się nie da bo połowa numerów jest nie aktualna a reszta kieruje od działu do
@gloom Jak widzisz, to tak nie działa. Tym bardziej, że w tych punktach to raczej składa się jakieś papiery niż załatwia coś większego. Na przyszłość - w poniedziałki urzędy są do 18.00.
@gloom: Dni i godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 18.00
w Serenadzie, ale nie mam pojęcia czy dasz radę coś załatwić odnośnie wyborów