Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy, pomóżcie mi ze sporem na Aliexpress bo pierwszy raz mam taką sytuacje.
Kupiłem odtwarzacz 7 września wysyłka z Hiszpanii i niby miała trwać 7 dni. Paczka nie dotarła. Kończyła sie ochrona na początku października to dałem spór. Teraz mi odpisali coś takiego.

W śledzeniu przesyłki nie wiem gdzie ona wędrowała i gdzie trafiła zresztą tam nadal jest napisane, że w drodze.

Co mam tam napisać skoro proponują mi zwrot 0 zł i jakie dowody mam przedstawić?

#aliexpress #zakupyzchin #zakupyonline #alipaczka
Rebelll - Cześć Mirasy, pomóżcie mi ze sporem na Aliexpress bo pierwszy raz mam taką ...

źródło: comment_Gi6BGRzc7nHXVDDzaMsOZHP9MOaY6Qp3.jpg

Pobierz
  • 10
@Rebelll: Tak, kliknij Reject, edytuj swoją odpowiedź, dorzuć screeny z trackingu aliexpressowego i ewentualnie dodatkowo z trackingu z 17track.net tam jest to w j. ang i czytelniej pokazane. Robiłem tego typu disputy, co prawda juz jakis czas temu, ale nie powinno się wiele zmienić w tej materii, i screen z trackingu załatwiał sprawę. No ewentualnei jak ci to ponownie odrzucą to telefon na infolinie przewoźnika i ciągnij żeby ci wystawili jakis