Wpis z mikrobloga

brak mapy, baaardzo łatwa śmierć, gra za najmniejszy błąd karze, silni bossowie od których padasz na 2-3 hity, zwykle postacie które również łatwo Cię zabiją, respawn wszystkich mobów po odwiedzeni ogniska/latarni.


@Vinny: Żadna z tych rzeczy nie ma żadnego związku ze sterowaniem.
@Vinny: Mają zbliżony system sterowania. Cały czas mówimy o sterowaniu. Przecież to dyskusja o padach vs kmb, to co mnie #!$%@? obchodzi, że w soulsach nie ma mapy? Jakie to ma znaczenie? Ogarnij...
@Kliko: nie masz pojęcia co znaczy soulslike i brniesz dalej upierając się przy swojej biedadefinicji, więc się nie dziw że cię #!$%@?ą.

a jeśli chodzi o sedno twojego pytania to oczywiście jeszcze platformówki i wyścigi jeśli nie masz kierownicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kliko: ja cię rozumiem, sam mam steam controllera i tak jak to jest świetny Pad to jak mam siłę siedzieć przed kompem to wolę klawiaturę i mysz.
W absolutnie wszystkim
(a mimo to switnie mi się na nim grało w stardew Valley i divinity original Sin i wiele innych nieoczywistych rzeczy na pada)
A co do platformowek to celeste, hollow knight itp nie jestem w stanie się przyzwyczaić do wyciskania np