Wpis z mikrobloga

#mamprawowiedziec
Zrobiłem test na ich stronce i wyszło mi,że największą zgodność w okręgu mam z J.Wałęsa. OK, może się zdarzyć.
Przejrzałem jego odpowiedzi i wszystkie ważne dla mnie sprawy miał zaznaczone inaczej.
Mając w pamięci test w #latarnikwyborczy zacząłem szukać kandydatów PSL/Konfedaracja z mojego okręgu i po wybraniu kilku do przeglądu (rolnicy out, przedsiębiorcy, informatycy itp w zakresie zainteresowań) zobaczyłem ,że z PSL (wybranych 5ciu) żaden nie miał wypełnionej deklaracji, z Konfedaracji (też 5ciu) tylko Pan #urbaniak ale pytania w większości się nie pokrywały z tym co ja zaznaczałem.
Mamy #wybory zaraz więc zastanawiałem się czy usłyszane dziś słowa w radiowej 3ce osoby z #mamprawowiedziec "może się okazać ,że nasze poglądy są bliższe innej partii niż nam się wydaje" (to nie cytat, ale przedstawia sens wypowiedzi - padły ok 16.15 dziś) wraz z brakiem deklaracji od osób z PSL/Konfederacja nie ma na celu zmiany głosu wyborców.
Czyli po prostu manipulacji : wyświetlimy kogoś kto nam pasuje, bo Ci bardziej zgodni z Twoim światopoglądem zostali wycięci .