Wpis z mikrobloga

To boli kiedy na ulicy widzę tylko pięknych dziewczyn a na samą myśl o tym że miałbym do takiej zagadać paraliżuje mnie i dostaje drgawek moja niska samoocena nie pozwala mi pokonać tego strachu. Dzisiaj w pociągu usiadła obok mnie taka piękna młoda studentka w głowie wyobrażałem sobie segzy ale ja nawet nie trzymałem dziewczyny za rękę nie dla takiego #!$%@? to.

To boli że tylko chad będzie mógł doznać czułości ze strony takiej dziewczyny ja nie mam najmniejszych szans. Dzisiaj znowu moje ręce będą lepić się od własnego nasienia. Myślę, że miłość zarezerwowana jest tylko dla ładnych ludzi. Mi pozostaje tylko powiesić się w lesie na gałęzi co ja #!$%@? mogę jak jestem bezrobotny i matka mnie utrzymuje a mam prawie 30 lat.

Codziennie modlę się do Boga żebym zdechł moja karłowatość (175cm) nie pozwala mi normalnie egzystować. Do tego mój wygląd jak bym miał #!$%@? w mordzie i odstające uszy skrzata i te #!$%@? zakola.

#przegryw
  • 16
@Kroliczek99: 175 cm wzrostu i ty piszesz o karlowatosci. Szukaj przez internet, najpierw popisz z jakąś, umów się, pogadaj. Zrób coś dla siebie bo nic ci nie stoi na przeszkodzie. Podbuj sobie pewność chociaż bardzo trudne.
Sa tacy co nie mają tyle rozumu co ty, a znajdują.