Wpis z mikrobloga

@Acaila ale zanim to do normy wróci to jeszcze z rok, dwa potrwa. Tylko jeden tor ma być oddany. Cały czas tam będą budować stację, drugi tor. To też będą opóźnienia. Ale i tak powinno być lepiej. Od 20 października będą dwa pociągi na próbę z Puław do Warszawy przez Dęblin. Od 15 grudnia z Lublina ma być 7 par przez Dęblin i dwie pary przez Parczew.
@Ramone: Z miesiąc temu czytałam artykuł, że w połowie października ma być oddany jeden tor relacji Lublin - Dęblin, ze 3 dni temu czytałam, że w połowie listopada, a ty piszesz, że od połowy grudnia. I weź tu człowieku komukolwiek wierz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xyz_123 owszem pisano że gdzieś październik listopad ma być tor oddany ale nic nie mówiono że pociągi intercity wrócą. Nie słyszałem o tym. 15 grudnia wchodzi nowy rozkład roczny i tam już powinny wrócić te pociągi. Najlepiej sobie obejrzeć nowy rozkład na portalpasazera.pl Jest też już od miesiąca wprowadzony ten co od grudnia będzie obowiązywał.
@Ramone: Jeśli ten rozkład rzeczywiście by wszedł w życie, to bym wracała niecałą godzinę do domu. A nie, tak, jak teraz jadę prawie 3 h blisko 100 km autobusem zastępczym, więc PKP by bardzo u mnie zaplusowało XD

Za podrzucenie tej strony, wielkie dzięki.