Wpis z mikrobloga

Mirki kochane, na co zwrócic uwage prócz podłogi ,blachy, pracy silnika przy zakupie e46 330i polift w automacie ? Przyznam,ze potencjalnie bedzie to moja pierwsza bawarka wiec wole dopytac. Sa jakies ukryte patenty na maskowanie wad przed sprzedaza ? Ogarnia ktos temat jak to dobrze sprawdzic? Zawieszenie itp to wiadomo ze na stacji, a reszta?
#bmw #e46 #330i
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matula11: Ło Panie :D. Vanos, rozrząd czy ktoś w ogóle robił, wycieki, czy skrzynia szarpie/ślizga się. Najlepiej znajdź w okolicy kogoś ogarniętego z komputerem bo inaczej możesz grubo popłynąć. Maglownica czy już robiona czy zaraz padnie (bo padnie na pewno).
  • Odpowiedz
@Adasi: a tu rozrzad nie jest na łańcuchu ? Vanosy jak sprawdzić ? Weźmiemy go na podnośnik , to na pewno bo nie chce sie wkopać w koszty potencjalne.
@boa_dupczyciel: Kompresja czy silnik rowno pracuje ? Cos jeszcze tu polecasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matula11: znajdź u siebie niezależny serwis bmw albo jakiegoś kolesia, który siedzi tylko w bmw. Po wstępnych oględzinach jak auto ci się podoba to jedziesz i on wie czego i gdzie szukać. Ja znalazłem pod Warszawą takiego kolesia za 200 ziko się umówiłem. Sprawdził mi wszystkie bolączki auta, diagnoza komputerem. Wie co w tych autach pada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Matula11: mocowanie tylnego wózka
Uszczelki drzwi 1400 sztuka.
3.0 i 2.5 W---------a olej
A tak to standard żeby przeszedł przegląd
Hamulce, ręczny, światła, klakson
  • Odpowiedz
@Matula11: jezeli mowimy o m54b30 to po pierwsze sprawdz czy nie w-------a oleju, druga sprawa czy wozek tylny nie jest jakos r-------y, bo jak ktos upala to to te wozki dostaja po dupie, do tego mocowania so gowniane i jak dodatkowo zardzewieje takie mocowanie, to po prostu sie urywaja. Trzeba tez uwazac czy silnik nie byl przegrzany, bo te R6 maja klopoty z chlodzeniem ostatniego cylindra, a dodatkowo dlugi blok
  • Odpowiedz
Generalnie zapowiadała się igła , wyszło że dwa nadkola z tyłu do roboty , jedno z przodu , drzwi porysowane i rdza łapie od dołu ,próg z lewej zaczyna wychodzić, lekko 2k na blacharkę z wejścia, poza tym samochód katowany na potęgę...
  • Odpowiedz