Wpis z mikrobloga

@antkowa: @h4ch1: Właśnie o tym informowaniu też gdzieś coś słyszałem dlatego mam nadzieję że ten mail wystarczy bo nawet przez telefon boję się powiedzieć że mnie nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

miałem pracować cały weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: zadzwoń lub napisz sms ostatecznie. Mail też może być o ile macie pracę gdzie to podstawowa forma komunikacji. Ogólnie mówienie o "przypałach" w dłuższej perspektywie jest lepiej widziane niż lawirowanie i kręcenie się z odpowiedzią/odpowiedzialnością. Przy czym L4 to żaden przypał, a normalna sprawa. Mówię tak bardziej przyszłościowo, bo wydaje mi się, że pytanie zadałeś pewnie z powodu małego doświadczenia życiowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemkaKtoPeeL: prawnie masz zawiadomić pracodawcę o zwolnieniu, nawet jeżeli jest wystawione elektronicznie. Nie musisz osobiście, tutaj masz dowolność. Wysłanie maila na służbową skrzynkę będzie ok.
Tak BTW z tym osobistym to jak to sobie wyobrażasz? Przecież zwolnienie to nie tylko przeziębienie, możesz być poważnie chory, nie móc się poruszać itd.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: to zwolnienie widzi kadrowa, a nie twój kierownik (bo wyżej już ci piszą, że z automatu wysyłane to nie musisz zgłaszać). Szefa trza normalnie poinformować, że cię nie ma dzisiaj, a reszta już cie nie interesuje
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: aż tak to ja nie wiem jak u ciebie jest określone zgłaszanie tego, u mnie było mówione o trochę innej hierarchii ale ja to w państwówce robiłam to wiesz, taki był przykaz i kadry w ogóle nie były brane pod uwagę xD wiem tylko, że twój bezpośredni przełożony powinien wiedzieć, tak zawsze mówili. A reszta się może walić, najważniejsze żeby "majster" wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz