Wpis z mikrobloga

#sprzedam #orbitrek - z racji rozmiaru preferowany klient z #rzeszow lub okolic i odbiór osobisty. Nie chce mi się kombinować jak go wysłać bo jest to kawał sprzętu.

Coś takiego: https://www.sport-shop.pl/orbitrek-magnetyczny-body-sculpture-be-7100-ems-p-5126.html - kilkuletni orbitrek bardzo dobrej jakości. Widać lekkie ślady użytkowania bo nie był tylko wieszakiem na ciuchy, ale technicznie jest w 100% sprawny tak samo jak pierwszego dnia po zakupie.

Sprzedaję z racji wkręcenia się mocniej w rower i chęci zakupu trenażera. A na obydwa takie sprzęty nie mam po prostu miejsca.

Oddam za 1350 zł. Nie mogę znaleźć odpowiednika nowego, są już lekko pozmieniane modele. Kosztował w okolicach 2500-3000 zł i podobnej klasy sprzęt dziś wychodzi podobnie.

Nie ma problemu z umówieniem się na luzie na jakieś oględziny/sprawdzenie przed zakupem. Cały czas stoi w mieszkaniu, jest podłączony itp.
  • 1
@Arrival jak znajdziesz 2 chętnych, to będę wdzięczny za przekierowanie jednego do mnie.
Też mam podobny sprzęt i nawet opis sytuacji pasuje (poza rowerem, bo coś innego chcę w to miejsce wstawić).