Wpis z mikrobloga

Chwila czy ona mówi, że chcieli zacząć od materiału odnośnie Nobla ale nie mogą potem przeprosiny... a potem do jakiegoś lgbt? Co do #!$%@?? xD


@Florent: Rozumiesz, elektorat podburzony "absurdalnym" wyrokiem, więc trzeba wykorzystać ich oburzenie i kuć żelazo póki gorące materiałem o LGBT.
  • Odpowiedz
@Rabusek: myślę, że bardziej zesrana ze strachu. największa owca wie, że to może być spadnięcie ze stołka bo ktoś musi jak faktycznie od praw człowieka będą robić rozeznanie co do mediów w polsce w trakcie wyborów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chudzinx te przeprosiny nie noszą znamion niedopełnienia wyroku sądu. Aczkolwiek są tak bekowe że wymagają komentarza anonimowego internauty takiego jak ja, co niniejszym czynie:

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chudzinx: I dlatego PiS powinien stracić władze żeby takie mienoty z TVPis, nie tylko chodzi o twarze z wiadomości, ale o wszystkich ludzi, którzy biorą w tym udział tzn redaktorzy i cała otoczka został #!$%@? na zbita mordę. Ciekawe gdzie oni w tedy poszukaj pracę bo tv republika nie pomieści wszystkich na swoim pokładzie. Nie mówiąc o ekapertach, których nikt nigdzie nie będzie zapraszał. Już teraz bez kroplówiki od państwa
  • Odpowiedz
@Chudzinx: Ja #!$%@?, nie wierzę w co widzę i co słyszę. Po wyborach, gdy wygrał PiS, cieszyłem się z wygranej, że w końcu jakaś zmiana, że PO odejdzie od koryta, a tu #!$%@? Korea Północna się odpala. Tak źle i tak niedobrze. To jest cyrk na kółkach
  • Odpowiedz