Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór państwu, chciałbym Was serdecznie zaprosić do wspólnej zabawy w wytypowaniu pierwszych #mirkoperfumy

Na czym zabawa ma polegać?
Przez kolejne dni bierzemy pod lupę znane marki mainstreamowe/designerskie, po czym z każdej wybieramy po jednych, w naszej opinii najlepszym zapachu ogólnie dostępnym danej marki (powodem na nie branie pod uwagę niszy jest fakt, że super jakby jak najwięcej osób było w stanie pójść do perfumerii i po prostu danego powąchać, mieć łatwy dostęp do ocenienia go+ dla osób zaczynających swoją przygodę z perfumami mieć ogólny pogląd co w naszej opinii jest warte uwagi ʕʔ ). Następnie po wytypowaniu przedstawiciela każdej z marki, zaczną się ankiety o wybranie najlepszego z najlepszych, aż w końcu pozostaną tylko jedne #mirkoperfumy

Jeśli chodzi o marki, które wypisałem jestem świecie przekonany, że o czymś zapomniałem- tutaj liczę na was, że o ewentualnych brakach powiadomicie w komentarzach :)

Posty postaram się wrzucać codziennie w podobnej porze, wraz ze wrzuceniem posta odnośnie nowego głosowania, stare głosowanie zostaje zamknięte.

W przypadku, kiedy wygrywające perfumy posiadają różne wersje: edt, edp... zostanie wstawione dodatkowe głosowanie odnośnie, najlepszej wersji.

myślę, że ze spraw organizacyjnych to wszystko...dodam tylko, że na załączonym obrazku jest harmonogram typowania w kolejności od dnia dzisiejszego, więc wiedząc jaka marka będzie dnia następnego śmiało piszcie o jakich perfumach nie mogę zapomnieć przy tworzeniu kolejnej ankiety (biorąc pod uwagę, że mówimy tylko o zapachach bardzo łatwo dostępnych!)

A więc zaczynamy, na pierwszy ogień Jean Paul Gaultier
#perfumy
P.....e -  Dobry wieczór państwu, chciałbym Was serdecznie zaprosić do wspólnej zabaw...

źródło: comment_0nUsJLvDW2RQndvxbaiyLPLpn3O3900m.jpg

Pobierz

Które perfumy(łatwo dostępne) domu Jean Paul Gaultier są najlepsze?

  • Le Male 42.1% (59)
  • Ultra Male 42.1% (59)
  • Le Male Essence de Parfum 9.3% (13)
  • Le Beau 6.4% (9)

Oddanych głosów: 140

  • 18
  • Odpowiedz
@Poorpurple: IMO JPG to największy ulep bez pomysłu w mainstreamie, więc tu nie zagłosuję.
Bardzo proszę wywalić z listy BOSS i CK co robi majtki a na perfumach się nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zamian proponuję Tom Ford który jest w Douglasie do sprawdzenia i Serge Lutens którego jest sporo w sephorze.
  • Odpowiedz
@Poorpurple: proponuję również brać pod uwagę zapachy które są dostępne bo zaraz się zrobi spuszczanie nad discontinued legendami o jaki to kiedyś gph1 był dobry ale tylko batch z 1697r.p.n.e z naturalnym ekstraktem z mamuta
  • Odpowiedz
@Poorpurple: trochę durne, bo taki Fleur du Male mimo, że wycofany to i łatwo dostepny nadal. A Najlepszy będzie i tak Gaultier2.
Ogólnie dziwne to, jest takie dno perfumowe jak Boss a brakuje Lalique, wtf?
  • Odpowiedz
@Poorpurple: dodaj Issey, Rasasi, Lalique, Bvlgari, Bentley. Dodałbym kategorię inne, np. Davidoff Cool Water, bo zapewne reszta z Davidoffa jest nieznana lub jest słaba. Do innych może trafić też Coty Aspen, Nautica Voyage, Adnan B Ambre Noire ( ͡° ͜ʖ ͡°), Cyrus Writer.

Na jutro Gucci, więc na pewno PHII, GGA.
  • Odpowiedz