Wpis z mikrobloga

Dzwoniłem właśnie do Pawła, przyznał, że faktycznie Wykop miał rację i że frajer z niego jest że tak się knurowi dawał dymać i że ciągle odchodził i wracał do pasożytów. Chciałby założyć tu konto, ale nie chce podawać swojego numeru telefonu bo boi się że do niego zacznę dzwonić.
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy #muremzawalentym
  • 19
@mx-walnienty: a konstruktuwną krytykę nazywa się hejtem. Na miejscu Pawełka użył bym środku perswazji by przemówić majorowi do rozsądku i zrobiłbym wszystko by go prędko nie wypuścili. Ale o czym tu mówić, panowie nie mają ani honoru ani jaj. Jak usłyszałem komentarz ze strony @kortykanosa , że major PRZYPADKOWO wyprał skierowanie ręce mi opadły. Syndrom Sztokholmski w czystej postaci. Wycackani przez Majora. Panowie weźcie siè w garść!
@wojciet: Kiedyś mogło świadczyć, dzisiaj już nie? xD Przejrzałeś mnie. Jestem winny posiadania niskiej samooceny. Możesz mnie za to ukamieniować albo uprawiać wymuszony seks analny w którym jestem aktywną stroną. Ten sam wyrok wydaj wszystkim dziennikarzom którzy byli na dyżurze 1 kwietnia. Pozwalam.
@mx-walnienty: Niestety dawne normy społeczne i system wartości już nie obowiązują. Nie winię Ciebie za jasne dla mnie pobudki do kontaktów z menelstwem. Mam dużo wiary w ludzi i życzę Ci dobrze. W kwestii gejowskich zwyczajów to niestety nie mogę się odnieść bo nie wiem co wy tam sobie robicie. Nie jestem w temacie więc sorry:( Że też nie szkoda Ci poświęconego czasu i energii. A skoro już to na twoim