Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki tu Targi HOBBY ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na wejściu #rozdajo dwóch wejściówek na cały weekend na HOBBY, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 16 i 17 listopada tego roku.

Plusować mogą wszyscy a losowanie zrobimy w ̶p̶o̶n̶i̶e̶d̶z̶i̶a̶ł̶e̶k̶ wtorek o 09:00, jak się ogarniemy po weekendzie. Zatem, o co cho z tym całym HOBBY? Tl;dr poniżej.



Czyli wszystko i... wszystko! Ponieważ liczba pasji jest nieskończona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pełna lista atrakcji i program
Wydarzenie na FB

#poznan #planszowki #gryplanszowe #lego #legotechnic #legodeals #legoboners #longboard #szycie #szycieastralne #krawiectwo #sztuka #kultura #escaperoom #samochodyrc #modelarstwo #zdalniesterowane #rc #modelerc #komiks #komiksy #winyle
HOBBY - Czołem Mirki tu Targi HOBBY ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na wejściu #rozdajo dwóch wejściówek ...

źródło: comment_J8b91Q9MN52pu0JUVZ3ou3YrwOMX0mMq.jpg

Pobierz
  • 15
@Pan_Slon: Dacie radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziecko wejdzie za free a poza tym będzie miało już 11 miesięcy! Przewijak i jedzenie będziemy mieli na miejscu. Za opłatą można też zaparkować pod samym pawilonem
@Pan_Slon @small_raven zachęcimy faktem, że w strefie vlogowania będzie green screen ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warsztaty przeprowadzą studenci i wykładowcy dziennikarstwa z Uniwersytetu Adama Mickiewicza - „Nie wierz własnym oczom, czyli krótka instrukcja obsługi green screena”, „Po obu stronach kamery. Praca dziennikarza i operatora w praktyce” oraz „Nie garb się! Kilka słów o właściwej postawie przed kamerą”.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HOBBY: Ahhh aż mi się przypomniało gdy byłem małym gówniakiem i chodziło się na targi Hobby pooglądać kolejowe makiety.
()