Wpis z mikrobloga

Drodzy koledzy,
niedawno sam, przez przypadek wkręciłem się w perfumy (tak, po recenzjach dr_love).
Doszło do tego, że prawie codziennie kupuję nowy flakonik.
Dziś przyszedł mi kolejny blind buy, który zamówiłem po opiniach typu "zajebiste na zime" paru Mireczków - Ambre Noir. Momentalna miłość.

Mireczki, proszę Was - osoby bardziej doświadczone o opinię: mój cudny JPG Le Male nie daje sobie rady w chłodniejsze dni. Czy może któryś JPG (lub coś innego niż JPG) radzi sobie lepiej i nie pachnie tak ciężką skórą jak np. Gucci Guilty Absolute? Poszukuję czegoś fajnego na zimę co będzie dość dobrze projektować i przede wszystkim się trzymać (docelowo 8h), pomożecie?

#perfumy
  • 24
@Wrilan: A sprawdzałeś JPG Ultra Male? W moim przypadku daje dobrze radę w takie chłodniejsze dni. Przeszedł reformulacje, ale i tak parametrowo jest mocarzem.
@Wrilan: Ultra Male, to zapach inny od Le Male. To trzeba mieć na baczności. W Ultra Male są składniki, które charakteryzują dobrego słodziaka. Cynamon, wanilia, bergamotka, no i mega wysłodzona gruszka, która tutaj robi robotę. Ogólnie zapach z przeznaczeniem do klubu, ew. w mniejszej aplikacji na randkę. Ja jednakże używam go na codzień, na jakieś wyjścia na miasto, na wykłady. Bardzo podoba się kobietom i otoczeniu. Niestety jest on troszkę syntetyczny