Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z zawieszeniem auta. Pacjent to Honda Civic VII 1.7i. Podczas jazdy po nierównościach (tych małych i większych) mam głuche stuki w przednim zawieszeniu. Wcześniej po stronie kierowcy, teraz po obu. Byłem już u trzech mechaników i wymienili oni: półoś po stronie kierowcy, łączniki stabilizatorów, tuleje wahaczy, sworznie wahaczy. Sprawdzili też poduszki silnika, amortyzatory i #!$%@? - nie wiedzą co to jest. Dodam, że po wymianie sworzni i zmianie kół (na zimówki) problem się rozszerzył z lewej strony na cały przód. Jestem zrezygnowany, bo nie mam pojęcia co to jest, a stuki są coraz bardziej irytujące. Auto prowadzi się normalnie, lecz boje się że mi koło odpadnie czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś coś podpowie? Może zna jakiegoś magika z okolic Warszawy, który mógłby zerknąć na problem?
#mechanikasamochodowa #samochody #kiciochpyta #motoryzacja #honda
  • 21
  • Odpowiedz
@BillyGugu: Nie mam zielonego pojęcia - też pytałem kolesia czemu ją wymienił to gmatwał się w zeznaniach, że u niego kiedyś też był taki problem i jak wymienił to zniknęło. Jak się drugi raz próbowałem umówić to mówi że nie ma czasu i się rozłącza - ewidentnie naciągacz.
@levusek1992: Kolejnego? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@LongWayHome: Jeśli sam się nie znasz, to zasugeruj jeszcze sprawdzenie mocowania samych przednich sanek, skoro wymienili wszystkie tuleje. Nie wiem czy w dizlu były problemy z łapami silnika, ale w benzyniakach lubiły zgnić i się rozwulkanizować, wtedy się tłuką.
  • Odpowiedz