Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, tym linkiem Sławek niepodważalnie udowodnił, że Major i Konon właśnie oglądali przed chwilą film Diamonda: https://www.instagram.com/p/B3aN2bmjuge/

Ja zatem pragnę udowodnić w dokładnie ten sam sposób, że moje konto jest używane właśnie przez Konona i Majora do przeglądania Wykopu i udzielania się na tej stronie. Co ciekawsze, większość wpisów jest tutaj pisana przez Majora. Mam nadzieję, że nikt nie czuje się rozczarowany tym, kim naprawdę jest @mx-walnienty. Pozdrawiam, Piotr Fronczewski.
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy #muremzawalentym
Pobierz
źródło: comment_WFAezk9ZKURZqCUPF3vR69zFmIwEdJxY.jpg
  • 11
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Wiesz, że ja też mogę sobie #!$%@?ąć zakładki kontekstualnie pasujące do Szkolnej, #!$%@?ąć se TeamViewera, odpalić film dajmonda i udawać że coś Konon robi? xD

Poza tym wokół okna z TeamViewerem nie ma kompletnie nic. Jakby Sławek jechał na blank screenie bez eksploratora nawet. xDDD
@mx-walnienty: tak robi, mozna wylaczyc klawiature, myszke i ekran "ofiary" i wtedy srawek widzi pulpit i robi co chce a pasozytowi nie dziala myszka ani klawa i widzi czarny ekran ew. jak co sie zbuguje to samo okno TV( ͡° ͜ʖ ͡°)