Wpis z mikrobloga

@harakiri888: nie, tyle wymagaja tekstury, akurat kolofdjuty #!$%@? pewnie filmikow z ktorych wyszedlby film pelnometrazowy w 4k, bo co innego xD

Taki RDR2 ma dluga fajna kampanie, ogromna mape z ogromem szczegolow, do tego multi, a CoD multi piufiu na kilku mapach i cala gra (zaraz zostane zjechany za bluznierstwa xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damianowski no spoko są te wymagania. 150gb przy rozmiarach obecne stosownych dysków to naprawdę jakiś problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Elpie: jak ktoś używa ssd zamiast HDD to jest problem bo trochę drogo wychodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damianowski kumam, ale temu ja mam SSD na system (+ ewentualnie jakaś 1 gra w którą często i dużo gram) + duży HDD na giereczki.

@Elpie: no ale przy tych wymagających typu wiedźmin porównaj sobie czas ładowania, wczytywania itp gier
  • Odpowiedz
  • 0
@Damianowski temu:

ja mam SSD na system (+ ewentualnie jakaś 1 gra w którą często i dużo gram)


jak gram w jakaś grę, która przejdę w 3 wieczory to średnio mnie interesuje uzysk na loadingach. ( ͡º ͜ʖ͡º) większość gier odpalam z HDD, jakoś mnie to specjalnie nie boli ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Damianowski: co nie zmienia faktu że hdd z pc > hdd z konsol, doskonale pamiętam minutowe loadingi w wieśku po każdej śmierci na xboxie a po przesiadce na pc te 7-10 sekund naprawde nie boli (albo poprostu lepiej gram i mniej ginę ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz