Wpis z mikrobloga

Do oddania mam klucz Steam do Orwell: Keeping an Eye On You (ilość pozytywnych recenzji na Steamie wynosi 92% dla 4500 recenzji). Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest:

1. Zaplusowanie tego wpisu.
2. Zaplusowanie tego wpisu od @Watchdog_Polska. Z samą organizacją nie mam nic wspólnego, ale pomyślałem, że skoro patrzy ona władzy na ręce, to w jakiś sposób będzie to pasowało do gry, w której to my wcielamy się w rolę Wielkiego Brata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie przez mirkorandom odbędzie się jutro wieczorową porą. Udziału nie biorą konta założone po dodaniu tego wpisu, a także widzowie patostreamów oraz innych prymitywnych rozrywek (Big Brother, Rolnik Szuka Żony etc.). Może ktoś się ostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #steam
  • 5
@varsaviak: Dzięki, ale niedługo minie rok jak zainwestowałem w nowego kompa, a Wiedźmin 3 i GTA V dalej leżą zainstalowane, obie wg Steama ogrywane przez mniej niż godzinę xD Jak nie idzie, to nie idzie.

Chyba że byłby to Mortal Kombat 11, wtedy wziąłbym z pocałowaniem ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ponieważ nie byłem w stanie przeprowadzić losowania przez mirkorandom ("Niestety nie znalazłem takiego wpisu :/. Może autor go już usunął? Sprawdź jeszcze raz czy wkleiłeś poprawny adres!" - podawałem zarówno link do wpisu, jak i liczbowy identyfikator), to użyłem alternatywy, czyli mirkolos.

Szczęśliwym zwycięzcą jest @Heibonna - warunki wzięcia udziału w losowaniu spełnione, w profilu nie widzę żadnej patologii, a więc kluczyk idzie na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz Psychopathy_Red - Ponieważ nie byłem w stanie przeprowadzić losowania przez mirkorand...
źródło: comment_8hCkABpLCEyod8L5Fvd2gD0OoMl4Zov1.jpg