Wpis z mikrobloga

Szyszko.

Nie rozumiem, dlaczego ludzi którzy faktycznie szkodzili przy okazji piastując jakieś publiczne stanowisko nie można szkalować po śmierci?

Co nagle trzeba zapomnieć ze Szyszko jako minister środowiska robił tak wiele by temu środowisku zaszkodzić?

Mam zapomnieć, że Błaszczakowi wręczał kopertę mówiąc ze to córka leśniczego, a znając kolesiostwo w tej partii to w cale nie podejrzane. A na zapytania posłanki Pomaskiej ludzie w PiS unikali odpowiedzi blokując jej interpelacje w tej sprawie. Beacia Szydło zbywała temat mówiąc ze mu się przyjrzy.

Mam zapomnieć jak za jego „panowania” tłumiono protesty by można było nielegalnie wycinać drzewa w puszczy? Najlepsze w tym było, że po wyroku Trybunału Ministerstwo się do niego zastosowało po czym sam Szyszko szukał winnych tego że zginęło tysiące hektarów siedlisk w Puszczy.

Mam zapomnieć o tym, że ten dzban otwarcie mówił że PiS marzy by zapędzić kobiety do garów?

Mam zapomnieć jak zablokował spot promujący segregowanie śmieci bo wystąpił w nich Maciej Nowak - krytyk kulinarny, homoseksualista. Bo mówił że to lekka promocja gender.

Mam zapomnieć jak nazywał żłobki spuścizną komunistyczną a nie przeszkadzała mu postać Piotrowicza w jego partii? I do tego mówił ze żłobki nie są nam potrzebne.

Ten Minister Środowiska krytykował Grete Thurnberg mówiąc, ze nie ma pojęcia o czym mówi bo jest za młoda. No faktycznie super Minister Środowiska który krytykuje czyjaś walkę z Globalnym Ociepleniem.

Gdy otrzymał nagrodę za swoją prace to mówił, ze jej nie zwróci bo nic nikomu nie jest winien. No faktycznie, należało Ci się to.

To za panowania tego pana w Polsce wydano najwiecej zgodna import śmieci. 700 tysięcy ton odpadów których część spłonęła w pożarach.

Ten człowiek nazywał Puszczę okrętem lewicowo liberalnym.

Już pędzę by o tym człowieku dobrze mówić.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #polityka
J.....D - Szyszko.

Nie rozumiem, dlaczego ludzi którzy faktycznie szkodzili przy oka...

źródło: comment_fHs5mXBz7L4Zp56LLDbGvyab1zcfObBQ.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
Wieszanie po prostu na tym typie psów sie ma nijak do jego dorobku naukowego i kariery.

To nie jest tak ze ten typ mial po prostu wyjatkowo zły PR?


@Samuraj_Jack2019: Bo #!$%@? nam z tej wiedzy jak robił wszystko odwrotnie i jeszcze wykazywał się ignorancją w pozostałych tematach? Albo na starość dopadł go syndrom dzbana albo zrobiła się z niego polityczna prostytutka i zdrajca. Dowody wskazują raczej na to drugie.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD nie zapomnijmy jak w 2006 zablokował budowę południowej obwodnicy warszawy bo na siłę w Starej Miłosnej, gdzie mieszkał i miała tamtędy przechodzić obwodnica, wynalazł siedlisko jakiegoś żuczka. W Starej Miłosnej od dawna nie mieszkał, a obwodnicy jak nie było, tak nie ma do dziś.
Dziękuję pan Szyszko
  • Odpowiedz
@Samuraj_Jack2019: Tym się zajmował i miał spory dorobek naukowy to racja. Ale jako minister był postacią kontrowersyjną, szczególnie w ostatniej kadencji, z decyzjami które budziły powszechny sprzeciw, nie wspominając już o bezczelnej, publicznej (na posiedzeniu rządu!) właściwie korupcji przy załatwianiu komuś pracy... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jego niektóre wypowiedzi też sugerowały, że jego stosunek do środowiska nie jest chyba taki jak powinien, co wynikało pewnie z rydzykowego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JAI2L9LAD: no ale wiesz, o zmarłych nie wolno mówić niepozitiwnie, bo nie i już. Taki durny zwyczaj, zamiast stanąć w prawdzie i dokonać rozliczenia, co było in plus, co było im minus, to się zmarłego gloryfikuje do chorego poziomu. W mojej rodzinie dokładnie to samo, całe życie było kręcenie nosem na jedną osobę (i słuszne), nagle umiera i no wzór cnót, złego słowa nie wolno (tak, nie wolno) powiedzieć, bo ona
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Gościu ale dużo tekstu, a zero treści. Zdajesz sobie sprawę, że w branży ten gość miał mega szacun i serio znał się na swojej pracy- nie był jednak medialny i w innych sprawa rzeczywiście mocno nieaktualny to po nim jechali. Zobacz co się dzieje teraz z puszcza w DE
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Szkalowanie po śmierci a konstruktywna krytyka to dwie różne sprawy. Jeżeli tego nie pojmujesz to jesteś debilem. To jak po śmierci został zwyzywany przez zwolenników POKO to przechodzi ludzkie pojęcie.
  • Odpowiedz