Wpis z mikrobloga

Szyszko.

Nie rozumiem, dlaczego ludzi którzy faktycznie szkodzili przy okazji piastując jakieś publiczne stanowisko nie można szkalować po śmierci?

Co nagle trzeba zapomnieć ze Szyszko jako minister środowiska robił tak wiele by temu środowisku zaszkodzić?

Mam zapomnieć, że Błaszczakowi wręczał kopertę mówiąc ze to córka leśniczego, a znając kolesiostwo w tej partii to w cale nie podejrzane. A na zapytania posłanki Pomaskiej ludzie w PiS unikali odpowiedzi blokując jej interpelacje w tej sprawie. Beacia Szydło zbywała temat mówiąc ze mu się przyjrzy.

Mam zapomnieć jak za jego „panowania” tłumiono protesty by można było nielegalnie wycinać drzewa w puszczy? Najlepsze w tym było, że po wyroku Trybunału Ministerstwo się do niego zastosowało po czym sam Szyszko szukał winnych tego że zginęło tysiące hektarów siedlisk w Puszczy.

Mam zapomnieć o tym, że ten dzban otwarcie mówił że PiS marzy by zapędzić kobiety do garów?

Mam zapomnieć jak zablokował spot promujący segregowanie śmieci bo wystąpił w nich Maciej Nowak - krytyk kulinarny, homoseksualista. Bo mówił że to lekka promocja gender.

Mam zapomnieć jak nazywał żłobki spuścizną komunistyczną a nie przeszkadzała mu postać Piotrowicza w jego partii? I do tego mówił ze żłobki nie są nam potrzebne.

Ten Minister Środowiska krytykował Grete Thurnberg mówiąc, ze nie ma pojęcia o czym mówi bo jest za młoda. No faktycznie super Minister Środowiska który krytykuje czyjaś walkę z Globalnym Ociepleniem.

Gdy otrzymał nagrodę za swoją prace to mówił, ze jej nie zwróci bo nic nikomu nie jest winien. No faktycznie, należało Ci się to.

To za panowania tego pana w Polsce wydano najwiecej zgodna import śmieci. 700 tysięcy ton odpadów których część spłonęła w pożarach.

Ten człowiek nazywał Puszczę okrętem lewicowo liberalnym.

Już pędzę by o tym człowieku dobrze mówić.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #polityka
J.....D - Szyszko.

Nie rozumiem, dlaczego ludzi którzy faktycznie szkodzili przy oka...

źródło: comment_fHs5mXBz7L4Zp56LLDbGvyab1zcfObBQ.jpg

Pobierz
  • 52
@Radus: Bo przecież o to chodziło, miała zrobić rozgłos, który teraz wywołuje dyskusje. Nie wiem, jak niektórzy mogą tego nie rozumieć ¯\_(ツ)_/¯ Przecież od dawna stosuje się takie zagrywki. Ludzie się z niej śmieją, ale dzięki temu temat się kręci i jak ktoś "poważany" wyjdzie na scenę ma pewność, że zdobędzie więcej słuchaczy.
@JAI2L9LAD: ktos jest w stanie sensownie wyjasnic dlaczego oni (PiS) go tak chwala i dlaczego #neuropa go tak nienawidzi?

Wieszanie po prostu na tym typie psów sie ma nijak do jego dorobku naukowego i kariery.

Liczba specjalistycznych publikacji tego typa jest gigantycza. Na dodatek one swiadcza ze facet byl serio specjalista od ekosystemow lesnych. typ byl profesorem i zajmowal stanowiska w najrozniejszych instytucjach zarowno za Buzka jak i w okresie sprawowania