Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #cyfrowypolsat #hbogo
Czy Pakiet HBO HD HBO GO w Cyfrowym Polsacie pozwala na normalny dostęp do HBO GO z przeglądarki albo na telefonie?
Próbuję się logować przez stronę i o ile logowanie działa to strona odświeża się cały czas i nie jestem w stanie nic zrobić. Z telefonu, gdy się zaloguję wyświetlają mi się krzaki jakby aplikacja nie potrafiła pobrać templatki.
  • 10
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat: telefon z androidem a konkretnie 2 różne były testowane. Aplikacje przeinstalowałem kilkukrotnie i teraz z jednego z telefonów nie można połączyć się w ogóle z informacją "Widok strony nie mógł zostać załadowany" na drugim telefonie dalej krzaki. Przeglądarki testowane wszelakie Chrome , Firefox nawet IE i Edge na wielu komputerach podpiętych do różnych sieci.
@s00snowski: Sytuacja odnośnie działania aplikacji dla systemu android jest mi znana. Technicy pracują nad jej rozwiązaniem, przepraszam za niedogodności.

W kwestii przeglądarki, proszę o doprecyzowanie, co dokładnie się dzieje. Po zalogowaniu do serwisu prosi o kolejną próbę logowania, czy bezpośrednio przy odtwarzaniu materiału występuje błąd (jeśli tak, to proszę o podanie komunikatu).
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat: Jeśli chodzi o przeglądarkę problem wygląda następująco:
1. Otwieram stronę https://hbogo.pl
2. Wybieram opcję logowania poprzez subskyrbcje u operatorów.
3. Wybieram Cyfrowy Polsat.
4. Przenosi mnie na stronie logowania do ICOK.
5. Loguje się poprzez ICOK.
6. Przekierowany zostaje do strony HBO GO.
7. Strona HBO GO odświeża w kółko nie pozwalając kliknąć w żaden link - błąd się nie wyświetla. Żeby to pokazać musiałbym chyba nagrać pulpit.
8. Jako
@s00snowski: Technicy pracują nad rozwiązaniem utrudnień, które dotyczą działania aplikacji na urządzeniach mobilnych w przypadku systemu android, jak już wyżej wspomniałem.

Jeśli chodzi o przeglądarkę, proszę o wysłanie zgłoszenia poprzez ICOK: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp z opisem sprawy.

Następnie podaj mi numer karty do dekodera w wiadomości prywatnej, a postaram się przyspieszyć realizację.