Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z zalando. Zamawiam od nich już chyba od dobry 2 lat, kilka dni temu otrzymałem wiadomość że wystąpiły problemy z zarejestrowaniem zwrotu zamówienia. W przesyłce zwrotnej znalazł się artykuł, który nie widnieje we wspomnianym zamówieniu. Zamówiłem 4 paski do spodni i 1 sweter, jeden pasek wybrałem resztę odesłałem. Teraz wymagają ode mnie wypełnienia oświadczenia prawnie wiążącego.
Czy miał ktoś może podobny przypadek i może powiedzieć jak ta sprawa się zakończyła.

#zalando #zalandolounge
isInteger - Mirki mam problem z zalando. Zamawiam od nich już chyba od dobry 2 lat, k...

źródło: comment_wpJDW6o1NIridZOyUgRbj2OmEmqyYcHX.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@isInteger Oświadczenie wypełnia się kiedy nie odeslesz jakiegoś przedmiotu a twierdzisz, że to zrobiłeś. Prześlij na PW całość korespondencji, powiem Ci o co mogło chodzic. Wypełnij papier i odeslij do Zalando Lounge, dostaniesz bezproblemowo zwrot kasy.
  • Odpowiedz
@isInteger: dlatego zawsze jak jest jakakolwiek wada, różnica w towarze to trzeba im sapać natychmiast i wtedy nie będzie problemu.. a tak potraktowali przesyłkę jakbyś w #!$%@? leciał i odsyłał jakiś nie ich szajs
  • Odpowiedz