Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacząłem się spotykać z pewną dziewczyną. Jest ładna, ale wiem, ze stać mnie na lepszą bo z lepszymi się spotykałem. Walczy z trądzikiem, małe piersi, ale ma w sobie to coś, skromna, sympatyczna, trochę nieśmiała, nie zaden szon z insta, idealna do związku a chce o nim powazniej myśleć bo juz level 24 więc to ten czas gdzie trzeba myśleć o tym a nie się bawić. Powiedzcie co mam zrobić, bo nie chcę jej skrzywdzić pozniej czy coś. Czuję przywiązanie do niej i takie coś ze to ta ale nie czuję takiego pożądania seksualnego do niej...

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
Kiedyś oglądałam wywiad z psychoterapeutą i on powiedział , że właśnie taki związek gdzie nie ma parcia od razu na seks będzie idealny. Być może dlatego, że duże pożądanie czy podniecenie przez drugą osobę może sprowadzić do tego, że seks będzie głównym fundamentem związku. Co innego jeśli zerowe masz do niej pożądanie wtedy jest ciężej, ale mysle ze ti tez kwestia czasu
ŻarliwyUrolog: 24 lata - czas przestań się bawić XDDDDD
To początek zabawy, przecież będąc biednym studenciakiem niczego się nie ma, polska wypłatę na śmieciowe, super życie #!$%@?
Kto ci takich bzdur nagadał? Koleżanki z tykajacyn zegarem biologicznym? Pamiętaj, że dziewczyna w związku często się "psuje" jak i facet. Po prostu mają kogoś i nie czują obowiązku dbania o siebie. Ja lubię brzydulki , szczególnie się z nimi serduszkowac. Ale do związku
@steppenwolf90: nie chodzi o przebieranie.
Ale ja bym nie chciała być w żadnym wypadku opcja "z rozsadku" i nie wyobrażam sobie też być z kimś, kto mnie nie pociąga.
A pamiętajmy, że o pociągu decydują szczegóły nawet typu uśmiechu itd. Więc to naprwde nie chodzi o przebieranie i szukanie supermpdelki/supermodela.

Związek od przyjaźni właśnie tym sie różni, że jedna z jako podstaw jest fizyczność i wzajemna atrakcyjność, pociąg.
@agaja: w pięknym świecie na pewno tak jest i w to kiedyś wierzyłem, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia i jeśli chcą założyć rodzinę i mieć dzieci decydują się na kogoś, kto może aż tak nie pociąga ale lepiej rokuje charakterem
@steppenwolf90: A ja w to nadal wierzę
Każdy sam decyduje.

Natomiast jeżeli się gość zdecyduje, to powinien dziewczynie powiedzieć "lubię cię i będziesz dobra żona, ale nie za bardzo mnie kręcisz".

Kurcze. A potem zdiwienie, że strefa Intymna fizyczna w związku kuleje, jak ludzie wiążą się bez pociągu.
Jak w ogóle iść do łóżka w takim układzie? Nie wyobrażam sobie tego...
Moim zdaniem trzeba szukać kogoś i z charakterem i pociągającego.
@agaja: Masz w pełni rację, ale mniej atrakcyjne osoby nie mają tyle szczęścia w życiu i mogą co najwyżej pomarzyć o kimś na prawdę pociągającym i muszą zadowolić się kimś ze swojej ligi. Pewnie masz to szczęście, że jesteś atrakcyjna, więc masz prawo mieć dalej wiarę.