Wpis z mikrobloga

@DoktorWojna: Żeby było śmieszniej nie promują LPG+ w Chinach, bo nie wolno xD

@Mruvek:

blizzard jest prywatna firma i może sobie robic co chce? Czy nie.


Może, a my możemy to komentować. A co najważniejsze możemy nie kupować jej produktów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@lonegamedev no właśnie, możecie nie kupować. A nie robić k---e z logiki, że ktoś popiera jedno, a nie popiera czegoś zupełnie innego.

To jakby na wykopie się śmiać, że Białek popiera i reklamuje jakas piekarnie rogali, a jednocześnie rozdaje bany jak ktoś napisze, że popiera pedo xD
  • Odpowiedz
@Mruvek: Można komentować, ale wytykanie hipokryzji nie jest bez sensu. A nawet jakby było - to jako konsument mogę się poczuć urażony z dowolnego powodu i zabrać swoje pieniążki gdzie indziej ¯\_(ツ)_/¯

Ja tam akurat w ich gry nie gram, bo od dawna są c-----e - ale to inny temat.
  • Odpowiedz
  • 2
@lonegamedev ale ja nie mam problemu z tym, że jakiekolwiek działanie firmy Ci się nie podoba i zabierasz pieniądze - twoje pieniądze i robisz z nimi co chcesz z dowolnego powodu. Tak samo jak Blizz - popierają lgbtqwerty, a nid popierają protestów w Hong Kongu. Gdzie tu hipokryzja? Co ma jedno do drugiego?
  • Odpowiedz
@Mruvek: Ich linią obrony, nie było "j---ć protesty w gong-hongu" tylko "nie wolno mieszać się w politykę" - co sam acti-blizz robi z chęcią. Hipokryzja po prostu.

A nawet jakby tak nie było to konsument jest królem. Może mi się nie podobać dowolne coś (nawet jak jest bez sensu) i mogę to wyrazić.
  • Odpowiedz
  • 6
@lonegamedev lgbtqwerty to dla mnie średnio polityka. Dobry wizerunek popierać to i tak robią. A Honk Kong to już czysto polityczne.
No możesz to wyrazić, a oni mają prawo Cię banowac na swojej platformie - bo tak jak pisałem w pierwszym komentarzy, to prywatna firma i robi co chce.
  • Odpowiedz
@Mruvek: LPG to jak najbardziej polityka. Poza tym jak dobry wizerunek to czemu nie popierają w Chinach? xD Ideały to piękna rzecz tylko ta siódma góra i siódma rzeka cholernie daleko #bekazlewactwa

Tak, mogą banować - a innym może się to nie podobać. Widziałeś, żeby ktoś im zabraniał banować? Bo ja nie. Natomiast widzę, jak wiele osób pomniejsza hipokryzję giganta-wydawcy.
  • Odpowiedz
  • 3
@Nedkely czym dokładnie się skompromitowalem? W dupie mam Blizzarda, nie gram w ani jedna ich grę, ale śmieszy mnie to wojowanie i takie głupie komentarze.

@lonegamedev no bo stracą dobry wizerunek w Chinach na których im zależy?
  • Odpowiedz
Gdzie tu hipokryzja?


@Mruvek: utrzymywali, że są apolityczni.

Poza tym jak chcą robić gry to niech robią gry, a jak chcą decydować co ludzie mogą myśleć i mówić to niech założą oddział komunistycznej partii w USA i startują w wyborach. Nic nie ma do tego kretyńsko powtarzane przez współczesnych kołchoźników tłumaczenie, że to prywatna firma - tak to prywatna firma, co oznacza że wpływy z tej firmy idą do prywatnej
  • Odpowiedz