Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McDermott:

Widzę, że trafiłem w sedno bo z posta na post jesteś coraz bardziej agresywny i coraz mniej rozumiesz z tego, co piszę :) a życzenie komuś żeby się zabił to już tylko ćwierć oczka wyżej niż sebix spod bloku ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justbreathe: widzę dupka zapiekla, ktoś pobiegł do moderacji się poskarżyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) przeczytaj pierwszy komentarz do mnie, bo widzę że wyciągasz to co Ci się podoba i odpowiadasz, na resztę nie masz przynajmniej dwucyfrowego iq, przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@McDermott: To ty musisz chyba mieć jednocyfrowe, skoro nie widzisz co jest odpowiedzią na co - btw. jedyna rzecz do której się nie odniosłem to

"Sory, ale pluje na większość kobiet na tinderze, albo skaczą z kwiatka na kwiatek albo dają dupy jak #!$%@? pisząc " no fwb / ons " XD"


bo nie chciałem wyciągać pochopnych wniosków, ale teraz już potwierdziłeś skąd ta twoja niechęć i gdzie cię baby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McDermott:


A, czyli jak typ zrobił sobie konto i zbaitował 20 lasek na randkę tylko po to, żeby je wystawić to to nie jest #!$%@?ństwo? xD Już widzę ten twój kociokwik i wylew żali na mikro, gdyby któraś tobie tak zrobiła przegrywie. Zamknął byś się w kulkę i płakał, ale potem dalej pisał że baby to #!$%@? i dobrze zrobił, że wystawił. xd


@justbreathe: pokaż mi mój kociokwik, wyjaśnij dlaczego jestem przegrywem, to uznam Twoja rację. Dla mnie jesteś debilem, ja w Twoim odczuciu pewnie też, tylko mnie wali jakaś opinia randoma który ludzi wyzywa od przegrywów, jeżeli uważasz że każdy tak ma, bo ma konto na wykopie, to w Twoim odczuciu jakieś 150 tysięcy osób to przegrywy, fuck logic. Jakbyś był jeszcze jakimkolwiek autorytetem tutaj, a jesteś chłopem który z randomowego powodu chce mi coś udowodnić, czego nie powiedziałem, po co Ci to? Będziesz berło pucować
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: nie mam rozjazdu emocjonalnego wiec nie potrzebuje wczuwac sie w innych.
Jestem soba. Zyje wedlug wlasnych zasad. Nikogo nie udaje ani nie nasladuje. Najwidoczniej nie mam takiej potrzeby jak Ty.
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze. Jakby bylo 50% fejkowych chadow na tinderach to by zeszly z wymaganiami w dol xD


@koniarz:
1) Różowe nie zeszłyby z wymaganiami.
2) Uznałyby, że jest tam dużo psycholi, co nie mają własnego życia.
3) Spora część różowych by
  • Odpowiedz