Wpis z mikrobloga

@motaboy: wyobrażacie sobie jaki to wstyd dla tych wszystkich kobiet, które przyszły? Normalnie zapadłbym się pod ziemię. Ale #!$%@? jaja. Przyszły tam takie wystrojone, w napięciu oczekując kawalera, wymalowane, porobione, a tam jaja sobie ktoś z nich zrobił i #!$%@? z randki. Jakim to trzeba być smutym, znudzonym życiem #!$%@? żeby takie coś odwalić.
  • Odpowiedz
@madegg: nie wiem czy jest sens ironizować, ale wiem ze niektórzy tak maja. Ja mogę zjeść sama, do kina tez bez problemu pójdę bez towarzystwa, ale są tacy ludzie dla których to krępujące i już.
Ja np nie wyjdę z domu jeśli nie umyje rano włosów a niektórzy myją wieczorem.
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: ale to nie autorka zamowila, tylko jedna z przybylych. Idziesz z kims na kolacje, czekasz x czasu. Mimo to nie zamowisz, bo nie ma kto zaplacic xd
Gdybym sam był w tej sytuacji to chociaż zjadlbym cos
Statystycznie 1/20 kobiet jest w stanie sama zamowic szame xdd
  • Odpowiedz
@theacid: @McDermott:

Jeśli to prawda, to typ się zachował jak #!$%@?, ostatnie dwa zdania zabawne - ale skąd w ogóle założenie z góry, że oczekiwała że to on zapłaci? xD Mogła iść i się nażreć w maku na szybko, zamiast stracić czas wystawiona na randce przy sushi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@justbreathe: czemu jak #!$%@?? XD bo jaśnie pannica #!$%@? żałuje 30 zł aby się nażreć? To laska wyskoczyła z watami że JAKAŚ LASKA ZAMÓWIŁA JEDZENIE, #!$%@? mnie to obchodzi, to że ja przyjdę sobie wcześniej i wypije browara, to mamy dzielić rachunek na społe?

Ps. Moim zdaniem #!$%@? zacnie, przynajmniej laski się nauczą żeby nie ufać facetowi bo jest przystojny ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@McDermott:

A, czyli jak typ zrobił sobie konto i zbaitował 20 lasek na randkę tylko po to, żeby je wystawić to to nie jest #!$%@?ństwo? xD Już widzę ten twój kociokwik i wylew żali na mikro, gdyby któraś tobie tak zrobiła przegrywie. Zamknął byś się w kulkę i płakał, ale potem dalej pisał że baby to #!$%@? i dobrze zrobił, że wystawił. xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@McDermott:


A, czyli jak typ zrobił sobie konto i zbaitował 20 lasek na randkę tylko po to, żeby je wystawić to to nie jest #!$%@?ństwo? xD Już widzę ten twój kociokwik i wylew żali na mikro, gdyby któraś tobie tak zrobiła przegrywie. Zamknął byś się w kulkę i płakał, ale potem dalej pisał że baby to #!$%@? i dobrze zrobił, że wystawił. xd

@justbreathe: widze że nie masz
  • Odpowiedz
@McDermott: To Ty masz skrzywioną wizję świata a nie ja brak arugmentów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

facet jak widzi że zajebista laska się chce z nim z dupy umówić, do tego foto wygląda jak ze stocka, w życiu tego nie chwyci a tu widzisz, dwadzieścia naiwniar


polecam zajrzeć na jakąkolwiek grupę na fejsie pokroju "poznajmy się" to zobaczysz, że znajdziesz tam więcej facetów z których łatwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McDermott: To Ty masz skrzywioną wizję świata a nie ja brak arugmentów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


facet jak widzi że zajebista laska się chce z nim z dupy umówić, do tego foto wygląda jak ze stocka, w życiu tego nie chwyci a tu widzisz, dwadzieścia naiwniar


polecam zajrzeć na jakąkolwiek grupę na fejsie pokroju "poznajmy się" to zobaczysz, że znajdziesz tam więcej facetów z których łatwo zrobić frajerów, niż kobiet. Ostatniego zdania nawet nie będę komentował bo szkoda czasu XD

@justbreathe: sory, to Ty zacząłeś mnie wyzywać XD nie znasz mnie a spinasz się jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@justbreathe: pffff XD bo co, bo napisałem co myślę? XD gościu, widzę że masz spine o to że ktoś nie myśli jak Ty, do tego traktuje kobiety tak jak na to zasługują, aby być traktowane to jestem przegrywem? XD weź się przestań ośmieszać i zatkaj te dwie dziury w uszach, może reszta szarych komórek nie zdąży #!$%@?ć. XD
  • Odpowiedz
@McDermott: Ja również napisałem co myślę, na co ty potrafiłeś odpowiedzieć wyłącznie swoimi własnymi domysłami i uogólnieniami - jeżeli wiedzę i porady o kobietach czerpiesz wyłącznie z wykopu i portali randkowych to mam dla ciebie złą wiadomość. Do tego jeżeli uważasz, że ogół jakiejś grupy "należy traktować" oszukując i marnując ich czas tylko dlatego, że pewnie ciebie kilka głupich (albo właśnie mądrych xDD) bab olało, to lepiej dla nich że
  • Odpowiedz