Wpis z mikrobloga

Buraczki - pod koniec piździernika mam zaplanowane dwa badania (rezonans i usg). Oba badania są w dwa różne dni w godzinach porannych. Akurat tak wyszło, że w tym momencie mam zajęcia, a konkretnie laborki na studbazie. Potrzebowałabym zaświadczenia, że danego dnia miałam wykonywane badanie.
Podczas rejestracji babeczka mówiła, że mam sobie tak zaplanować życie, żeby nie mieć wtedy zajęć. No fajnie powiedzieć. Badania nie mogę przełożyć, bo czekam na nie od lipca. Na wynik rezonansu muszę czekać aż 10 dni, więc to dla mnie za późno. Myślicie, że jak pójdę do lekarza rodzinnego (który sam mnie wysłał na te badania) i poproszę o takie zaświadczenie to je da?
Słyszałam, że nie chcą dawać ze względu na to, że są to zaplanowane sytuacje, ale no muszę mieć papierek od lekarza, żeby móc odrobić te dwie laborki.

#studbaza #medycyna
  • 10
  • Odpowiedz
@konsumatumest: ZUS zła nie przysługuje, wiec może kobieta w rejestracji złe Ci zrozumiała ? Zaświadczenie wystawia lekarz, nie ona. Myśle ze papier ze tego i tego dnia byłeś na badaniu spoko - ale rodzinny może nie mieć pewności ze nie kombinujesz. Pogadaj z prowadzącym
  • Odpowiedz
  • 0
@JanDzbanPL nie wywalą, ale grozi to niezaliczeniem kursu. Obie laborki można odrobić tylko przedstawiając usprawiedliwienie od lekarza, albo jakaś sprawa sądową. No generalnie trzeba mieć powód. Inaczej nie mozesz odrobić danego ćwiczenia, czyli nie możesz zaliczyć przedmiotu. Tak jest na większości uczelni
  • Odpowiedz