Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie (bo ja dowiedziałem się wczoraj XD) że PZHL w końcu uruchomił "platformę" gdzie obejrzeć można (chyba) każdy mecz na żywo polskihokej.tv . Pomijam już jakość bo tu można przymknąć oko z uwagi na stan tej dyscypliny w naszym kraju - ujęcia z więcej niż 1 kamer praktycznie tylko z Tychów i Katowic. O cenie za transmisje (15zł) nie będę mówił. Ale obejrzałem wczoraj skróty i muszę przyznać że mecze Gdańska da się oglądać :D Obejrzyjcie sobie skrót meczu z Tychami - koniecznie z głosem bo komentarz jest rewelacyjny :D To jest przyszły Mike Emrick polskiej hokej ligi! ( ͡ ͜ʖ ͡) Trwa aż 7 minut ale z każdą minutą jest coraz lepiej :)
#hokej #phl #polskahokejliga #sport i trochę #heheszki ( ͡º ͜ʖ͡º)
alienv - Nie wiem czy wiecie (bo ja dowiedziałem się wczoraj XD) że PZHL w końcu uruc...
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alienv: oglądałem już kilka meczy i w moim subiektywnym odczuciu jest gorzej niż było jeśli chodzi o transmisje z NT. Zarówno jakość spadła jak i komentator gorszy. Ale sama idea takich transmisji jest słuszna.
@MrDeadhead: nie oglądałem transmisji z NT więc nie moge sie odniesc, te Cracovii niemal identyczne chociaż chyba ostrość jest minimalnie wyższa. Idea jak najbardziej słuszna, ale kierunek do poprawy. Za taką jakość brać 15zł to rozbój. Za miesiąc oglądania nhl masz 130zł. KHL pojedyncza transmisja 4.70zł. Żeby zwiększyć popularność a przez to wpływy to takie coś musi być bardziej dostępne. Nie damy rady konkurować jakością to chociaż ceną... Puścić za darmo
@MrDeadhead: bo niestety NTVK miał lepsze kamery i więcej (tutaj podobno za transmisje odpowiada slaskie.tv). Co do komentatora pierwszy mecz był spoko (z Sosnowcem), bo komentował ktoś z Radia Kraków, potem już równia pochyła niestety. A co do komentarza Ryśka Kaczmarczyka nikt z tych komentatorów nie puści.
Zgadzam się z tym co mówi @alienv, puścić w niższej transmisji za darmo, albo nawet po prostu zablokować możliwość powiększenia okna i tak
@GuziQ: ciiiii, daj sie połudzić troche. No ale prawda, momentami graja ze az milo sie patrzy, ale czasem to mocno podworkowy poziom, zwlaszcza gra w przewagach - ktora jest problemem od dobrych kilku sezonow. No coz, bede trzymal kciuki zeby #!$%@? nie byl zbyt srogi.