Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 524
#operacjakaczucha

Dziś na wstępie zaznaczam, kolejny raz, że tak, inspiruję się skeczem Jamesa Veitcha o kaczkach. Możecie przestać czepiać się o to w komentarzach.

A teraz do rzeczy.

Zaraz wychodzę do pracy, a różowa wraca po 14, więc będą na nią czekać dwie kolejne kaczuchy, które namówiły resztę gumowej bandy na wyjście z łazienki i urządzenie kina domowego.

Ja chwilowo znikam i wrócę jak tylko dostanę o------l. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jotu - #operacjakaczucha

Dziś na wstępie zaznaczam, kolejny raz, że tak, inspiruję s...

źródło: comment_vYWVLtTWvjwB3skhCUrHZoFaL1Q40vvO.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jotu: Jeśli jej reakcje będą coraz bardziej negatywne, to weź ją kopnij w dupę, bo życie z kimś bez poczucia humoru jest zupełnie do d--y.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@Pangia: ale jej reakcje nie są negatywne. Ona tylko jak pisze to robi to jakoś tak, że z tekstu czuć agresję i złość. Ogólnie to sama się z tego śmieje, no i nadaje kaczkom imiona. Nie wiem tylko jak je później rozpoznaje.
  • Odpowiedz
@Jotu: w domu nie mam miejsca na postawienie kaczki, ale chyba zacznę zaśmiecać dom znajomym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ile kaczek zostało do podłożenia?
  • Odpowiedz
@Jotu: Pozdrawiam człowieka z podobnymi zainteresowaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak będziesz szukał urozmaiceń, to polecam rekiny z Ikei, dobrze się wpasowują w tematykę. A jak już się znudzisz całym tematem, dorób pelerynki do kaczek z nazwami języków programowania i opchnij je konferencji IT lub jakiemuś dynamicznemu korpo, tak się pozbyłem swojego nadmiaru.
the_straenger - @Jotu: Pozdrawiam człowieka z podobnymi zainteresowaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_cb8GRt0Aog2IIDzC8apTYg0ik4tx2yg4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz