Wpis z mikrobloga

Odświeżam trochę temat sprzed tygodnia odnośnie serwisu do pobierania muzyki i dźwięków pod produkcję wideo. Byłem już praktycznie zdecydowany na artlist.io ale trafiłem na envato, które wydaje się mieć bardzo bogatą ofertę. Ale jak to tam jest, czy przy wykupieniu abonamentu mogę wszystko ściągać co jest na stronie za free? Czy jednak tylko część a pozostałe rzeczy są płatne? Szukam czytam i dalej nie jestem pewny. Śmierdzi mi trochę, że za 17 dolców jest dostęp do tylu rzeczy bez limitu.
#montaz #filmowanie #muzyka #envato #artlist
  • 9
  • Odpowiedz
@kj5: ale są tam też sfx, grafiki i dużo szablonów do AE, generalnie mnóstwo rzeczy i coś mi tu śmierdzi, że część jest faktycznie w tym elements ale za resztę trzeba płacić oddzielnie. Czy dobrze myślę?
  • Odpowiedz
@kj5: no i już wszystko jasne, dałem się w pierwszej chwili złapać na chwyt marketingowy i podwieszony napis "Unlimited downloads". A przy kontencie z całego marketu to by było zbyt piękne żeby było prawdziwe :)
  • Odpowiedz
@kj5: ale w sumie nawet w elements jest sporo fajnej muzyki, zwłaszcza cinematic pod trailery i promo imprez sportowych które czasem robię :D więc będę musiał pomyśleć
  • Odpowiedz
@betaTrx: Najprawdopodobniej, również będę stał przed wyborem serwisu do muzyki, efektów itp. Chętnie poczytam opinie od was co wybraliście i czy jesteście zadowoleni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pekkinn: od kilku dni sprawdzam już kontent tych serwisów i dalej waham się między artlist (najlepsza muzyka pod śluby plus najlepsza licencja), envato (fajna muzyka cinematic plus szablony dźwięki itp) i soundstripe (też dużo fajnej muzyki ale więcej zamieszania z licencją). Jak już się zdecyduje to dam znać :)
  • Odpowiedz