Wpis z mikrobloga

Mimo braku kontaktu z ex od 3 miesięcy wciąż cholernie za nią tęsknie. Dziś do niej napisałem czy odda mi moje rzeczy, tak na prawdę nawet mi na nich nie zależy ale mniejsza. Nawet mi nie odpisała na głupia wiadomość czy przekaże rzeczy przez wspólnego znajomego. Boli mnie to strasznie. Myślałem, że już mi przeszło ale wciąż wewnętrznie umieram
#zwiazki #gorzkiezale
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brixo: i co to zmieni skoro go nie chce? Ma płakać? Niedługo skończą się reakcje chemiczne w jego mózgu i będzie tylko miło wspominał
@brixo: Pewnie ze bym ją chciał. Przez te 3 miesiące przewinęła się jedna dziewczyna która bardzo mnie chciała i mówiła o tym otwarcie ale nie potrafiłem nic poczuć bo wciąż tęsknie za ex i nie umiem tego zmienić
@BajerOp: tak, łechtam sobie ego kłamaniem ze miałem miłość swojego życia na wypok
@brixo: Nie mam z nią kontaktu od 3 miesięcy i próbuje się z tym pogodzic ale ewidentnie mi to nie idzie XD, z drugiej strony nie chce do niej wypisywać jakbym był chory albo coś ale ona ewidentnie nie chce nic
@brixo: powiedziała ze już tego nie czuje, 2-3 tyg przed tym traktowała mnie z coraz większym dystansem
Nie mam jak się z nią spotkać, ona nie chce a jeśli specjalnie tam podjade to wątpię ze to dobrze by się to skończyło
@Sawoy: to pojedz i z nia pogadaj na spokojnie, zapytaj co bylo nie tak itd... Przeprowadz spokojna i kontruktywna rozmowe. Jesli wszystko bylo tak z Twojej strony to ona jest zwyczajnie #!$%@? i nie masz sie czym przejmowac
@brixo: Nie ma opcji ze się ze mną spotka skoro mi nawet nie odpisała, jak miałem z nią jeszcze kontakt tez nie chciała się zobaczyc. Mam do niej +/- 20 km i nawet nie otworzyłaby mi drzwi
@brixo: właśnie nic, utrzymywałem z nią kontakt od stycznia starając się żeby jednak do mnie wróciła i nagle z dnia na dzień w lipcu postanowiła ze nie ;-;