Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Badbrush: mam Veloce od 2 lat i nie żałuję ani dnia. Styl, frajda z jazdy, niepowtarzalność i... zero problemów. Q4 działa chyba nawet lepiej niż Quatro.
Btw. Jakim cudem leasing na A5 wyszedł Ci podobnie jak Alfa w abonamencie?
@michau6211: Produkcja A5 się skończyła bo wychodzi nowa wersja. Jest to oferta z bardzo dużym rabatem dlatego jest taniej niż APL. Sama rata jest niższa w Audi ale liczę też inne koszty takie jak ubezpieczenie opony czy serwis które w abonamencie mam w racie.
@michau6211: Masz łopatki? Jedna z wersji która jest dostępna od ręki jest bez łopatek ale nie wiem czy to must have. :) Leasing wyszedł podobnie gdy liczę średni koszt uwzględniając inne wydatki :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Badbrush: Mam. Szczerze to nie wyobrażam sobie Alfy bez nich. Reakcja jest świetna, fajnie "klikają" za każdym razem gdy zmieniasz bieg i dodają zdecydowanie jeszcze więcej stylu. Must have jak dla mnie.
Skrzynia jest super, praktycznie można po torze jeździć w automacie, ale w "manualu" jest jeszcze lepiej :-)
@Badbrush: Jakość wykończenia i wnętrze na korzyść Audi (no albo kwestia gustu, ale plasiki w Audi wydają się solidniejsze). Nie wiem jak wersja Veloce, ale w podstawce mój kolega z pracy zaczął mieć problemy po dwóch latach z paroma rzeczami.
@darkdancerr: APL wydaje się bardzo tani ale jak policzysz full koszt z ubezpieczeniem od ceny katalogowej to już się robi mniej tanio. Oferta leasingowa która mam jest dużo tańsza od APL.