Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób, aby sprawdzić online czy zostałem dopisany do spisu wyborców? Wniosek składałem już z 1,5 tygodnia temu,a nie mam żadnego potwierdzenia. Nie mam czasu na wizyty w urzędzie i składanie wniosków o udostępnienie spisu. #wybory #wroclaw
  • 21
@Neero: Choćby z ostatnich wyborów. Nikt z wro nie dostał potwierdzenia a każdy był na liście dopisany. I ktoś pisał niedawno, że kontaktował się w tej sprawie, niby zarobieni i nie odsyłają przez to odpowiedzi, ale nie mogę teraz znaleźć tego posta. Ale kto się martwi może oczywiście skontaktować się z urzędem dla pewności. Mówię tylko, że nie ma się co przejmować i czekać na odpowiedź, bo ta prawie na pewno
@misiek_kobi: Choćby z ostatnich wyborów. Nikt z wro nie dostał potwierdzenia a każdy był na liście dopisany
No patrz, a ja jak bylem na wyborach to byla sobie osoba co tez skladala wniosek... a na liscie jej nie bylo. I pozniej uzeraj sie z kims w komisji, ze nie jest jeleniem. Jak to sie skonczylo to nie wiem, az tak dlugo w lokalu nie spedzilem.
@misiek_kobi nie wprowadzaj w błąd, urząd Wrocław-Śródmieście tym razem wysłał potwierdzenie dopisania na epuap, przy poprzednich zażądał(półtora miesiąca po złożeniu wniosku, półtora dnia przed wyborami) potwierdzenia w postaci skanu UoP/umowy najmu itp