Wpis z mikrobloga

@XpedobearX: z dodatkowym chromosonem ludzie oglądający rolnika zarabiają więcej od Ciebie i są mądrzejsi, szczęśliwsi w życiu, to kim Ty jesteś? Zawsze mnie zaskakuje rozmowa o gustach i wyciąganie z tego wniosku, kto jaki jest mądry czy inteligentny.
  • Odpowiedz
@Chudzinx: mam nadzieję że ty się za bardzo polityką nie interesujesz bo patrząc na to jak pod tym wpisem ruchasz statystykę musiałby z tego wyjść co najwyżej wyborca PiS
  • Odpowiedz
@Chudzinx: osobiscie wpadlem na trop pewnej afery. Przejrzalem 10 losowych profili osob ktore postuja na temat bb i wszystkie profile sa zalozone jakis czas temu, ale aktywowaly sie dopiero wraz z jesienna premiera BB. Dodaja posty ktore nic nie wnoszą np "co ten karolak" albo "51-49". Glowne powiazanie wg mnie maja portale internetowe player.pl i ipla. One chyba zatrudnily ludzi albo agencje spec. Sie w marketingu szeptanym ktorzy maja postowac
  • Odpowiedz
@Chudzinx: powiem więcej - przykładowy użytkownik : https://www.wykop.pl/ludzie/klush/ od ponad tygodnia przewija sie w tagach loveisland bigbrother f1 mecz. Tak sie sklada, ze pozycjonowanie google pokaze nam polskie kanaly takie jak player.pl ipla po odpowiednim wyszukaniu. Tak wiec czy to mozliwe, ze lista nieaktywnych/wykradzionych kont zostala aktywowana po wykupieniu przez agencje reklamową? Czy naprawdę Ci ludzie są tak dziwni aby postować o takich bzdurach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chudzinx: z miłą chęcią bym zobaczył taki spis niepopularności tagów (u ilu Mirków dany tag jest na czarnej)
  • Odpowiedz
z dodatkowym chromosonem ludzie oglądający rolnika zarabiają więcej od Ciebie i są mądrzejsi, szczęśliwsi w życiu, to kim Ty jesteś? Zawsze mnie zaskakuje rozmowa o gustach i wyciąganie z tego wniosku, kto jaki jest mądry czy inteligentny.


@Kollo: Skąd wiesz ile zarabiam, mądrzejsi na jakiej podstawie? Raczej nie dlatego, że oglądają takie dno dla ludzi ze wsi xD Szczęśliwsi? No może, choć nadal nie wiesz jak szczęśliwy jestem. Kim jestem?
  • Odpowiedz