Wpis z mikrobloga

Darmowa książka od Kazimierza Turalińskiego który na początku był ekspertem w komisji d/s Amber Gold a potem podpadł władzy i jest obecnie przez nią prześladowany ;)

Nie chcę na niej zarobić ani jednej złotówki, dlatego nie ma wydawcy. Chcę tylko abyście poznali prawdę o politykach udających świętych. Niech się dzieje wola Nieba, wrzucam to.

Zbrodnie prawicy to wynik mojego trzyletniego śledztwa, czyli prawdziwa historia o współczesnym świecie zorganizowanej przestępczości politycznej, która w wyniku splotu okoliczności połączyła organa ścigania z kryminalnym światem przestępczym. Infiltracja struktur władzy przez przestępców, którzy uniknęli więzienia jedynie z powodu immunitetów i ułaskawień, to dziś nie zagrożenie, tylko fakt. CBA i ABW stoją dziś po złej stronie, a uczciwi funkcjonariusze są usuwani ze służby i kompromitowani.

W tej książce nie znajdziesz samych słów, znajdziesz przede wszystkim dowody konkretnych przestępstw i powiązań. Czego się dowiesz?


Który z liderów PiS-u czekał na 20 milionów zł łapówki od włoskiej mafii Kamorry (rozdział 4)?

Kto łączy kelnerską aferę podsłuchową z aferą podkarpacką i nagrywaniem polityków w tamtejszych agencjach towarzyskich (rozdział 7, 8, 10)?

Który premier stoi za Markiem Falentą i jego ludźmi (rozdział 7, 8)?

Którzy szefowie służb specjalnych latami żyli za brudne pieniądze?

Co łączy polityka od służb specjalnych z gangsterem Masą i wielomilionowymi oszustwami ekologicznymi (rozdział 3)?

Która związana z prezydentem kancelaria prawna uczestniczyła w oszustwach o wartości kilku miliardów zł i jakie dowody ją obciążają?

Kto szantażuje w Polsce lobby pedofilskie?

Kto zabił Igora Stachowiaka a kto „tylko” krył zbrodnię?

O czym Marek Falenta nie kłamał w liście do Jarosława Kaczyńskiego?

Którzy posłowie z Sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold zlecili rozbój?

Jak się nazywa człowiek, który łączy afery Amber Gold, autostradową, SKOK-u Wołomin i SK Banku?

Kto odpowiada za nielegalne prowokacje z udziałem prostytutek (rozdział 5)?

Kto należy do tajnej, prokuratorskiej "Grupy Hakowej"?

Jak Lech Kaczyński współpracował z Masą i co naprawdę znajduje się w protokołach zeznań świadka koronnego?


Przeczytajcie koniecznie przed wyborami. Zdaję sobie sprawę, że jak bym nie postąpił, to będzie źle. Gdybym zachował tę wiedze dla siebie to nie byłoby to fair i uwierzcie, trzęsie mi się palec nad enterem... Ale wiem, że tak jest uczciwie i tak też muszę postąpić. Domyślam się, że po tej książce będzie na mnie wielki atak. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że od niemal dwóch lat ja i moi bliscy żyjemy pod "terrorem", a to co widzę w polityce zmierza wprost ku temu, abyście i wy żyli w identycznym świecie. Kończy się czas by móc temu zapobiec. Książkę tę dedykuję nie tylko ludziom sympatyzującym z opozycją, ale przede wszystkim wyborcom prawicy - jest tam wielu uczciwych posłów i powinniście wiedzieć, kogo z grona zaufanych bezwzględnie należy wykluczyć. Nic nie jest takim, jakim się wydaje. Nigdy nie było, tak jak we Włoszech w epoce rządów Chrześcijańskiej Demokracji, zakończonej z hukiem wielkimi procesami w sprawach korupcji, zlecania zabójstw i współpracy z mafią.

Polska to nie partia. Polska to nie lider partyjny ani nie minister. Nie mylcie tych pojęć, bo szybko obudzicie się w świecie, w którym Polski już nie ma. Idźcie na wybory. Wasz głos się liczy. Głosujcie w zgodzie z sumieniem, nie z portfelem. Wasze dzieci kiedyś Wam za to podziękują.


Link do książki - https://transfernow.net/92ezo1d3ew9z

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #dokadidzieszpolsko
  • Odpowiedz